Westworld
powrót do forum 2 sezonu

Serial oglądało się dość dobrze do połowy sezonu.Akcja ok, dużo krwi przemocy ale nie oto w tym chodzi. Watki fabularne zapętlają się w taki sposób że człowiek głupieje.

ocenił(a) serial na 8
Sebastian_Mieczyk

ja bym zaplątane główne wątki jeszcze jakoś darowała, ale uważam, ze za dużo było wątków pobocznych do niczego nie prowadzących- np. cała ta Japonia, to formowanie swojej armii przez Dolores kiedy w efekcie i tak w kluczowych momentach jest sama- uważam, ze to zapychacze i sztuczne wydłużanie serialu. Wołałabym więcej pokazania zmian w jej relacji z Wiliamem, i samego Wiliama i jego zycia prawdziwego i przemiany w końcu trwało to 30 lat, Logana i jego ojca- generalnie więcej bohaterów z poprzedniego odcinka mam w tej kwestii niedosyt

kargulowa555

Wątek Japoni był pokazem siły która drzemie w Maeve. Masz racje słońce. Jak dla mnie to 3 sezon powinien być o motywach wiliama , Przyczynach i konsekwencjach . Niestety dali nam gównochłąm w postaci 3 go sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Sebastian_Mieczyk

no niestety- wszystkie niewyjaśnione sprawy z dwóch sezonów zostały nadal niewyjaśnione albo jeszcze bardziej zagmatwane, za to dostaliśmy jakiś bełkot- po miesiącu od obejrzenia nawet trudno by mi było powiedzieć co tam się właściwie działo poza tym, ze laska robot w w 10ciu wersjach wycinała wszystkich jak leci.

kargulowa555

Obejrzałem tylko pierwszy odcinek 3 sezonu i wymęczył mnie strasznie. Dolores stała się Boginią pragnącą wytępić całą ludzkość. Śmiga po mieście i ukatrupia uzbrojonych i głupkowato zachowujących się ochroniarzy. Szczerze bardzo długo minie o ile jeśli w ogóle zabiorę się za sezon 3ci. Motyw internetowej sieci przestępczej do której ma dostęp nasz były Pan komandos też jest tak surrealistyczny że nawet w serialu s-fi kole w oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones