Westworld
powrót do forum 4 sezonu

Dobra ziomeczki, kto jest w stanie mi wytłumaczyć całą fabułę 4 sezonu, a najlepiej cały timeline dla wszystkich sezonów. Jestem właśnie po 8 odcinku.
Który ze światów był tutaj tym realnym? Był w ogóle jakiś?
Czy jacyś ludzie byli tam realni? Realni w sensie żywi, a nie realni jako zapisani w świecie wirtualnym.
No właśnie i co oznaczały słowa Tommiego do Dolores "jesteś nieprawdziwa, ale ten świat jest prawdziwy"?
I czym był ten Eden?

ocenił(a) serial na 7
lkz

No to od końca Eden to był motyw z pierwszego/drugiego sezonu w którym chodziło o to, że jedynie w nim hosty są prawdziwie wolne od ludzi, ale przejście tam wiązało się z utratą ciała (czyli w skrócie taki wirtualny świat tylko dla hostów), a sam świat został zamknięty i tylko Bernard (i być może Dolores, ale nie pamiętam) mógł go ponownie otworzyć.
Jak dla mnie to 2 światy były na siebie nałożone w tym sezonie wirtualny na prawdziwy, aby program, który podczas wykonywania zadania mu powierzonego zyskał świadomość, mógł kontrolować realny świat.
Imo myślę, że ta masakra wydarzyła się naprawdę i to był prawdziwy świat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones