PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829649}
5,8 9 774
oceny
5,8 10 1 9774
What If
powrót do forum serialu What/If

To samo z Sandra Bullock, czy Nicole Kidman, choć Kidman chyba jest najlepiej zrobiona. Powinny tez zmienić nazwiska

użytkownik usunięty
bejbi_dzejms

Jak mnie irytują takie tępe strzały jak ty. Aktorka próbuje powstrzymać starzenie się (Bullock, Kidman, Zellweger) "co ona ze sobą zrobiła?!", aktorka nie korzysta z pomocy chirurgii estetycznej (Diaz) "jak ona staro wygląda!". Wam się nigdy nie dogodzi. Mam dla Ciebie wiadomość, ty też skończysz 50 lat i nie będziesz wyglądać już tak samo. Większość ludzi nie wygląda tak samo z wiekiem. Większość ludzi się starzeje, skóra zaczyna się marszczyć, zwisać. Taka kolej rzeczy. A więc jeśli ktoś ma ochotę sobie obstrzykać wypełniaczami twarz, jego sprawa. Zajmijcie się wreszcie swoją własną dupę, tępe ludziska.

ocenił(a) serial na 6

hahahaahahahahahah

ocenił(a) serial na 5

Nie widzę powodu by kogokolwiek obrażać. Po pierwsze Skąd wiesz ile mam lat? Po drugie po twojej wypowiedzi wnioskuje ze sam/sama zmagasz się z tym problemem i tylko żal dupę ściska ze cię nie stać na takie zabiegi.

bejbi_dzejms

Ale ma rację. O co ci chodzi?

ocenił(a) serial na 5
cool_2

Nie. Nie ma racji. Na jakiej podstawie wysnuł takie wnioski? Nie wie ile mam lat i jakie mam zdanie o zabiegach chirurgicznych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bejbi_dzejms

Oj, użytkownik Embroyo ma rację i to jak najbardziej słuszną :) I nie wysnuła żadnych wniosków tylko stwierdziła oczywiste fakty. Zakładasz temat o tym jak to 50-kilkuletnie aktorki próbują zatrzymać czas zupełnie jakby jakimś ewenementem dla ciebie były pomarszczona skóra i starzejące się kobiety. Już po tym można się domyślić co do twojego wieku.
Poza tym założyłaś temat w którym komentujesz że Renee Zellweger już siebie nie przypomina, a Nicole Kidman jest najlepiej "zrobiona" z pewnego grona aktorek. W ten sposób już cokolwiek wyraziłaś swoje zdanie o zabiegach chirurgicznych. No, Embroyo nie pomyliła się też ani trochę gdy nazwała cię tępą strzałą.

ocenił(a) serial na 5
aya_rivera

Już same założenia co do mojego wieku pokazują jak baaardzo się mylicie :)

Absolutna prawda.

bejbi_dzejms

Czekaj co? xD

bejbi_dzejms

R.I.P twarz Renee [*]

Kalimdor

Twarz to jeszcze ale te kolana brrrr

ewula811

Podobno wiek kobiety ocenia się po kolanach. Włosy przefarbujesz, piersi zrobisz, twarz naciągniesz, sylwetkę wymodelujesz, tudzież tłuszcz odessiesz ale o klonach to już nikt nie pamięta. Dlaczego?

tsi-tsung

Tyle jest zaniedbanych, tłustych dzieciaków, z brzydką postawą, co będzie skutkować zwyrodnieniem kręgosłupa w młodym wieku. Już 12-latki wyglądają, jak zaniedbane 60-latki, a Ty piszesz o starych kolanach u zadbanej 50+? Bądźmy poważni...

ewula811

Kolana ma bardzo ładne, o co wam chodzi? Generalnie ma piękne ciało, po którym nie widać wieku. Wydaje mi się, że jesteście lekko przewrażliwieni. Założę się, że gdyby wcześniej nie robiła nic z oczami i buźką (liftingi, etc) a media nie rozpętałyby na nią tej nagonki to o jej kolanach nie byłoby tu żadnej wzmianki ;)

ewula811

Tyle jest zaniedbanych, tłustych dzieciaków, z brzydką postawą, co będzie skutkować zwyrodnieniem kręgosłupa w młodym wieku. Już 12-latki wyglądają, jak zaniedbane 60-latki, a Ty piszesz o starych kolanach u zadbanej 50+? Bądźmy poważni...

ocenił(a) serial na 6
bejbi_dzejms

Ja myślałem, że to jest inna aktorka - strzał w 10 z tym komentarzem :D

bejbi_dzejms

Dokładnie tak jak mówisz. Po śmierci trzeba będzie je recyklingować, bo w końcu chcemy dbać o naturalne środowisko.

bejbi_dzejms

A ja właśnie oglądając pierwszy odcinek stwierdziłam że znowu przypomina siebie tyle że jest szczuplejsza niż kiedykolwiek. Co do Bullock to nie wiem o co Ci chodzi. Oglądałam ostatnio „Bird Box” i dla mnie ona nie zmienia się wcale.

bejbi_dzejms

Powiem krótko, chrzanisz jak pokręcona☺️Zero merytoryki, 100 %kompleksów i zahamowań

ocenił(a) serial na 7
bejbi_dzejms

renee rzeczywiscie wyglada no nie zaciekawie, ale kidman i bullock jak dla mnie fajnie. wiec no:)

ocenił(a) serial na 2
bejbi_dzejms

Chyba oczywiste, ze nie wygladaja tak jak wtedy gdy mialy 30 lat.
Ja chcialabym tak wygladac jak one w wielku lat 50+.

ocenił(a) serial na 5
bejbi_dzejms

Dlaczego miałyby zmienić nazwiska? Człowiek to nie tylko wygląd.

bejbi_dzejms

Filmu nie widziałam, po tych komentarzach chyba sobie odpuszczę. Przejrzałam zdjęcia z Renee i faktycznie, gdyby nie podpisane zdjęcia, nie zgadłabym, że to ona..Nie mam nic przeciwko poprawkom, jeśli chcą i je stać, co mi do tego. Szkoda tylko, że tak bardzo zmieniają te twarze, Renee miała coś w sobie, taką ciekawą twarz, zwłaszcza oczy, a teraz to straciła niestety. Z drugiej strony, ona ma dopiero 50 lat, znam wiele kobiet które nie stać na zabiegi czy operacje, a nadal świetnie wyglądają...nie wiem czy już po 40tce trzeba koniecznie aż tak naprawiać naturę...

bejbi_dzejms

wszystkie trzy wyglądają dobrze, u Nicole najbardziej widać ingerencję( zatraciła kości policzkowe), ale to nadal piękne kobiety.

bejbi_dzejms

Woskowe manekiny .. a za kilka lat .. 'glonojady' .. -) .. ot paradox novomodnych zabiegów 'upienkszających' ..

bejbi_dzejms

Od czasów Bridget Jones schudła pewnie z 15 kg, plus postarzała się o 20 lat. Wygląda świetnie, i to jest cała Rene. Nikt nie wygląda tak samo w wieku lat 30 i 50. A że stosują botoks, no jak chcą robić w zawodzie to pewnie nie mają wejścia. Idealna figura, idealne fryzura i jak najmniej zmarszczek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones