PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829649}
5,8 9 789
ocen
5,8 10 1 9789
What If
powrót do forum serialu What/If

... Albo był pijany ;) Nie wiem, czy ktoś z was zwrócił na to uwagę, ale momentami nie dało się tego oglądać... Zwłaszcza w pierwszym odcinku boli w oczy częsta zmiana osi akcji. Raz bohaterowie pokazywani są z lewej, potem z prawej strony, a czasem z POV. Czasem widzimy same twarze, potem przeskakują nagle do sceny ogólnej, żeby nagle znowu wstrzelić się z twarzami z innej strony, najlepiej z ukosa od dołu, żeby było dziwacznie :D Polecam obejrzeć pierwszy odcinek jako ciekawostkę - jak NIE KRĘCIĆ SCEN Z DIALOGAMI :)

HardCandy

Ja przez to chyba sobie odpuszczę, bo rzeczywiście w ciągu dwóch sekund perspektywa zmienia się 20 razy, aktorzy nawet nie wyglądają, jakby na siebie patrzyli, a w dodatku scenografia i ogółem styl wizualny wygląda jak sprzed 15 lat, aż jestem w szoku, że to wyszło w tym roku

ocenił(a) serial na 2
Cudawianka

Dobry wybór, bo szkoda czasu na to coś. Dokładnie, przez ten montaż ujęć każde w inną stronę nie wiadomo, na co patrzą postaci... To tak podstawowy błąd, że nawet w tutorialach o operatorce kamery na YT znalazłoby się lepsze rozwiązania.

Też jestem zaskoczona, że Netflix coś takiego wrzucił... TVN by się pewnie nie powstydził, ale od płatnych kanałów streamingowych spodziewamy się trochę lepszej jakości... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones