PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 819
ocen
7,1 10 1 180819
5,6 36
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

I zrobić dobrą animację, jak w dzikim gonie? Czy tylko ja tak myślę? Wg mnie to aktorzy zawsze tylko coś spieprzą, i w efekcie Geralt albo będzie kolejnym avengersem, albo następnym Conanem, jak to już wcześniej ktoś wspomniał, albo pierdołą do potęgi entej. A tak by się ludzie z cdprojektu tym zajęli, i by napewno dobrze to zrobili.

ocenił(a) serial na 6
cc_l

też jestem za pełnometrażową animacją, ale nie od cdprojekt tylko od studia Bagińskiego. Za bardzo boję się, że film aktorski może zepsuć wszystko. :/

ocenił(a) serial na 8
cc_l

Bagiński świetnie czuje klimat Wiedźmina. Było widać to w jego trailerach do gier. Robiąc "Ambicję" udowodnił, że umie pracować również z aktorami, a nie pracował z byle kim bo z samym Gillenem i Franciosi. Myślisz, że pozwoliłby zrobić gówno w stylu Conana ? Ten facet? Niiigdyy :D Jestem pewien, że ten film będzie sztosem. O ile powstanie. Nie kumam czemu mówisz o cdprojekt, żeby to oni się tym zajęli. Oni są od gier, nie filmów. Kto by oglądał animacje, ponad godzinną rodem z gry ? Tylko gracze. Bo jak rozumiem o to Ci chodzi? Czy mówisz o trailerach ?

ocenił(a) serial na 9
cc_l

Pomysł dobry ale film też chciałbym żeby powstał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones