PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 819
ocen
7,1 10 1 180819
5,6 36
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Nie spodobał mi się wątek strzygi i pokazanie Geralta jako wręcz naiwnego idioty, który nagle zamyka się sam na sam z królem próbując go przesłuchać. Tak samo ukazanie samego Foltesta, który był dobrym władcą, inteligentnym charyzmatycznym, tu w moim odczuciu wyszedł na pijaczka gardzącym wszystkim dookoła.

ocenił(a) serial na 2
Bhercik

Dokładnie o to samo mam ból dupy. Najbardziej kultowe opowiadanie, a po prostu je zje... bali. To Foltest się zakradał do Geralta w cywilu i to była esencja, a to co pokazali to była porażka, od razu by go na pal nabili za to.
Nie powinno być tam Triss, nie było jej wtedy na dworze. Nie pokazali sceny w karczmie. Nie pokazali istotnych scen dialogowych z Veleradem. O Folteście i jego wybrykach wszyscy wiedzieli w opowiadaniu, tylko się głośno o tym nie mówiło. Moim zdaniem zabili całą esencję opowiadania i jego sens.

ocenił(a) serial na 2
Bhercik

Przyznam szczerze, że się zastanawiałem z początku czy to na pewno tam król Foltest siedzi. Katastrofa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones