PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 764
oceny
7,1 10 1 180764
5,6 36
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

Wymarzona obsada

ocenił(a) serial na 5

Geralt - Piotr Adamczyk
Kolega Geralta - Tomasz Karolak
Dziewczyna Wiedzmina nr1 - Katarzyna Cichopek
Dzwieczyna Wiedzmina nr2 - Malgorzata Foremniak
Przeciwnik nr1 - Borys Szyc
Przeciwnik nr2 - Marcin Mroczek
Król - Paweł Deląg
Jakis facet w Tawernie - Maciej Zakościelny
Ten facet ktory zdradzi Geralta (Pierw ze niby dobry znajomy a potem ukradnie mu konia) - Piotr Cyrwus

Ogolnie chcialbym w koncowej scenie kiedy Piotr Adamczyk walczy z Borysem Szyc jakis dobra muzyke, Proponuje Rubika i klaskami w tle!~

"to co mam to co zdarzyło sie nam to pachnącym chlebem dom....mowia mowia ze..."

ocenił(a) serial na 8
fyfy1000

A ja widzę dwóch Wiedźminów, takich co ukradli Księżyc... ;)

fyfy1000

Ale za to jest Maciej Musiał w 7 odcinku xD

ocenił(a) serial na 8
fyfy1000

Troche na latwizne z ta obsada poleciales...
Jak Szyc mogl sie wcielic w role Pilsudzkiego,to tu by te wszystkie zagral i jeszcze by mial czas w pieciu innych serialach sie pokazac...
Nie da sie ukryc ze chyba wszyscy wiecej oczekiwali/wymagali od tej produkcji-nie chce tu zaraz czytac ze mi sie nie podobaja laseczki z bliskiego wschodu czy aktorzy o "innych" rysach twarzy.Nigdy nie czytalem ksiazek i nie znam tresci,natomiast jestem kinomanem/serialowcem i widze pewne niedoskonalosci.Moim zdaniem Henry Cavil nie pasuje do tej roli.Mlodego hrabiego Montego zagral super,juz supermena nie-mozna powiedziec ze zepsul postac.Daje szanse temu serialowi i mysle ze rzeczy ktore nam pokaza w nastepnych odcinkach wyrownaja nam te niedoskonalosci.Kazdemu zalezy zeby ten serial byl dobry a nawet bardzo...dlatego tu sie spotykamy

ocenił(a) serial na 3
fyfy1000

Daj spokój człowieku, to kolejna „Korona Królów”! Nuda nuda i jeszcze raz nuda...

fyfy1000

Może mi ktoś wyjaśnić bo nie wiem kto zapłacił za robienie doublingu? Jak żyję nie spotkałem osoby której by się to podobało. Wiem że robione jest to tylko po to żeby Ci który to robią mogli wziąć kase. Bo przecież nie dla widza.

ocenił(a) serial na 2
Marv__

No to masz przyjemność ;-) Uważam, że polski dubbing to jedna z mocniejszych stron tej produkcji. Co prawda, czasami poboczni aktorzy są słabi, ale i tak jest nieźle. Zwykle w oryginale jest stosunkowo lepiej, choć tutaj aktorzy są tak fatalnie dobrani, że już wolę słuchać polskich głosów, tylko te piosenki. Tragedia

fyfy1000

Weź nie strasz. To ma być sf, nie horror.

fyfy1000

Foremniak to nawet ma przetarcie po Starej Baśni

ocenił(a) serial na 8
fyfy1000

Ale dziewczyny Geralda powinny pokazać ,przynajmniej raz się toples. Więc nie wiem... Może ktoś inny?

fyfy1000

Niestety chłopie ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Skoro przeciwnik2 to Marcin Mroczek to przeciwnik1 zamiast Szyca powinien być Rafał Mroczek. Ktoś jest za???

Pawel_Lawniczak

Oczywiście masz mój głos. Uzasadniłem już to w innym komentarzu zanim Twój przeczytałem. Jest w tym temacie więc łatwo go znajdziesz

ocenił(a) serial na 7
fyfy1000

Eeejjjjj a jakas mala rolka dla Doroty Wellman ? Moze plotka ?

ocenił(a) serial na 6
fyfy1000

Popłakałam się ze śmiechu!

fyfy1000

"We killed you, rozumiesz? Ty jesteś dead, rozumiesz to?!" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones