Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin Sezon 2, Odcinek 2
Odcinek Wiedźmin (2019)

Kaer Morhen

58m
5,1 3 855
ocen
5,1 10 1 3855
Wiedźmin
powrót do forum s2e2

JPRDL wydawało się że nie może być gorzej niż w pierwszym sezonie i.... kuźwa nie wystarczyło mi wyobraźni.
PS. Nawet narzekający chwalą Henry;ego. No sorki ale jest tak nieprawdopodobnie bezdowcipny, nadęty i drętwy jak kij od szczotki. Dialogi??? Na poziomie pięknego księcia ze Shreka: Giń wstrętny potworze, zaraz rozpłatam cię na dzwonka! Sceny walki??? No cóż nasz netfliksowy wiedźmak jedynie macha mieczem jak cepem.
Myślałem że do tego nie dojdzie, ale jednak: Nie da się tego oglądać!!! To profanacja sagi i opowiadań. ASie i ty to widzisz i nie grzmisz ?!?

ocenił(a) serial na 1
BratPit_3

Tak bardzo to. Ja też nie rozumiem chwalenia Henryego. Wiedzmin był żylasty i pokancerowany, a nie gościem z reklamy odżywki białkowej, napompowany jak zwierzątko z baloników. Soczewki z Ali Express - dramat. W zamku Nivellena wszystko się sypie, ale on ma kapotę prosto z H&Mu, aż świeci po oczach plastikiem. W ogóle wszystko tam świeci po oczach plastikiem. Zupełnie niewiarygodne uniwersum.

ocenił(a) serial na 3
kerrygold

To uniwersum jest w takiej stylistycznej roz*ebce, że w zasadzie nie istnieje, nie istniejąc w istocie.

kerrygold

Dokładnie moje odczucia.

ocenił(a) serial na 3
kerrygold

w punkt, masakra

ocenił(a) serial na 4
BratPit_3

Cavill jest w każdym filmie taki sam - tutaj, w Supermanie, w Enoli Holmes, itd. Pięknie wyrzeźbiona drewniana figurka.

ocenił(a) serial na 3
BratPit_3

Cavill mówił w wywiadach że chciał zagrać wiedźmina bliższemu książkom ale showrunnerka ma inną wizję dlatego go bronię bo chłop jako jeden z niewielu z całej ekipy przeczytał uważnie książki więcej niż raz. A że serialu nie da się oglądać to wina scenariusza. Nie zawsze aktorzy są wstanie wykrzesać więcej. Żebrowski też nie dał rady.

ocenił(a) serial na 3
damian788

racja, scenariusz żenująco słaby, ale wydaje mi się , że Henry jest również kiepskim aktorem po prostu. Aktorki w tym serialu jakoś sobie radzą, wypowiadając te głupawe kwestie, Cavilla naprawdę ciężko znieść z tą wiecznie zafrasowaną miną lub jej brakiem i słabo wystudiowanymi pomrukami Toma Hardyego.

ocenił(a) serial na 3
dadaa

moim zdaniem to właśnie aktorki sobie nie radzą, szczególnie Freya Alan czy jak jej tam.

ocenił(a) serial na 2
BratPit_3

Sobie to przemyślałem i jestem w stanie wybaczyć Cavillowi kreowanie postaci, pomysł na czarnoskóre elfy, monolity i wszelkie niezgodności z książkami ASa. Nie da się jednak ukryć, że scenariusz jest słabiutki, praca kamer co najwyżej przeciętna, aktorzy źle dobrani i w większości grają nieprzekonująco. Krasnoludy grane przez karłów to ŻENADA! Jednym słowem reżyser, jeśli jakiś tu jest, dał ciała po całości. Wszystko jest niedopracowane, pisane na kolanie, byle jakie, kosztujące miliony a efekt cienkuszowaty. Wyszła im produkcja klasy D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones