Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 2 Wiedźmin Sezon 2, Odcinek 2
Odcinek Wiedźmin (2019)

Kaer Morhen

58m
5,1 3 855
ocen
5,1 10 1 3855
Wiedźmin
powrót do forum s2e2

Ciri

ocenił(a) serial na 5

Ależ ta ciri jest siermiężna. Amerykanska dama pełna geba. Już po pierwszym odcinku miałem zle przeczucia ale jak na koniec drugiego odcinka dostojnie macha drewnianym mieczem to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Już nawet pomijam porównywanie do książki bo to dramat.

ocenił(a) serial na 6
Lukasz_Caspersky

akurat to brytyjska aktorka więc nie trafiłeś xD

_dominic_

Amerykańska czy brytyjska nie ma tu zbyt wiele znaczenia. Faktem jest, że gra okropnie, a do tego jest irytująca (choć to może być oczywiście subiektywne odczucie).

ocenił(a) serial na 5
_dominic_

Ok może być brytyjska dama jeśli to coś zmieni, oczywiście ciężko winić aktorkę jeśli postać jest tak napisana

ocenił(a) serial na 8
Lukasz_Caspersky

Ale śmiało można ją winić za miny jakby miała się za przeproszeniem ze*rać, i generalnie za totalne odklejenie gra aktorską od klimatu. Moim zdaniem, w tym przypadku, niezależnie od scenariusza, aktorka zwyczaje do tej roli nie pasuje, albo tak źle gra, że nawet wygląd jej nie uratował.

ocenił(a) serial na 1
Evelyn_Stradlin

...w sumie jak by dać jej jeszcze jakiś plecaczek i smartfona to wszystko było by na miejscu XD

ocenił(a) serial na 8
kgibas666

Dokładnie, idealnie by pasowała do riverdale czy innego eh serialu xDD

ocenił(a) serial na 1
Evelyn_Stradlin

w sumie to brakuje jeszcze by geraltowi i vesemirowi pocisnęła od boomerów XD

ocenił(a) serial na 8
kgibas666

To by już było zbyt wiele nawet dla nas xDDD

ocenił(a) serial na 3
Lukasz_Caspersky

Geralt jest Geraltem, ale gada zdecydowanie za dużo. Yenefer wygląda jest antagonistą tej z książki, a Ciri to takie drewno, że sama powinna grać leszego :|

ocenił(a) serial na 4
Lukasz_Caspersky

A mi szkoda tej Ciri. Już drugi odcinek chodzi w tych samych ciuchach. W tej samej sukience śpi, w tej samej sukience je, w tej samej sukience jedzie na koniu, chodzi po lesie, imprezuje z wiedźminami, łazi po zamczysku. Nawet tai-chi na śniegu ćwiczy w tej samej sukience... No i najważniejsze pytanie serialu: kto jej zaplatał warkoczyki i zrobił taką fryzurę? Sama na pewno nie, bo jako księżniczka ma od tego służbę, no i nie wiem czy to w ogóle fizycznie możliwe sobie samej z tyłu głowy takie warkoczyki poukładać. Geralta jakoś nie widzę aby siadł i układał przy ognisku misterną fryzurę...

zmechu

Ej, przecież się nawet nie pobrudziła, o co Ci chodzi ;)

ocenił(a) serial na 2
Lukasz_Caspersky

A czego się spodziewałeś? Ta dziewczyna wygląda jak jakaś 20letnia ostrzyknięta jutjuberka. Chyba nie mogli się zdecydować, czy ma celować raczej w 13 letnią nastolatkę, czy w znaną z gier, dorosłą dziewczynę. Niestety brak doświadczenia aktorskiego i nieznajomość pierwowzoru kłują w oczy na każdym kroku...

Lukasz_Caspersky

Miny jakie robi przypominają te jakie Greta Thunberg robiła pod adresem Trumpa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones