Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 3 Wiedźmin Sezon 3, Odcinek 3
Odcinek Wiedźmin (2019)

Ponowne spotkanie

Reunion 59m
4,7 1 632
oceny
4,7 10 1 1632
Wiedźmin
powrót do forum s3e3

"Margarita Laux-Antille z pluskiem wynurzyła się z ba­senu, rozbryzgując wodę. Ciri nie mogła się powstrzymać, by się nie przyglądać. Widziała nagą Yennefer nie raz i nie sądziła, by ktokolwiek mógł mieć piękniejszą figurę. Była w błędzie. Na widok nagiej Margarity Laux-Antille pokraśniałyby z zawiści nawet marmurowe posągi bogiń i nimf."
Tymczasem, na widok netflixowej wersji zwraca mi się wczorajszy obiad.

Tomek_387

Te czarodziejki netflixa wyglądają jakby ich drzewo genealogiczne miało kształt koła..

ocenił(a) serial na 2
michalnachi

koła ? raczej miotły

Skazony

jak zapewne wiecie czarodziejki za sprawa magii robily sie na boginie, magia w serialu kuleje to i postacie sa takie sobie.

Jarek_Lew

Nie wszystkie nadużywały magie, żeby ładnie wyglądać. Było dużo czarodziejek, które były piękne

ocenił(a) serial na 3
Tomek_387

Do tego wypowiada się i zachowuje jak pijana ulicznica xD Tu nie ma nawet kapki wyczucia sytuacji, nastrojów, relacji i tej magii dialogów, jaką tworzył Sapkowski

ocenił(a) serial na 4
Devitz

Do tego wypowiada się i zachowuje jak pijana ulicznica xD


mnie od serialu odrzuciła scena z Calanthe. No wiecie, taka nie młoda już, dostojna, mądra, elegancka, wzór kultury i obycia?
A potem zobaczyłam wejście do sali balowej tej zalanej juchą, pijanej, drącęj japę piratki. Ech... :(

ocenił(a) serial na 1
Tomek_387

Wszystkie członkinie loży wyglądają jak postaci w krzywym zwierciadle. Yennefer z Bombaju, Sabrina miss Auschwitz, Triss Merigoldenbrown...nie to, że są jakieś brzydkie, bo to przeważnie piękne aktorki, ale casting Margarity oraz to jak została napisana to cios w splot słoneczny.

ocenił(a) serial na 5
Tomek_387

Ktoś wyszedł z założenia, że kochanego czarnego ciałka nigdy za wiele. A że to żenujące ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones