Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 3 Wiedźmin Sezon 3, Odcinek 4
Odcinek Wiedźmin (2019)

Zaproszenie

The Invitation 53m
4,5 1 629
ocen
4,5 10 1 1629
Wiedźmin
powrót do forum s3e4

Żenada

ocenił(a) serial na 7

Oglądałem polską wersję Wiedźmina, grałem we wszystkie części gry Wiedźmin i przewinęło się trochę książek ale nigdzie nie było nic na temat „miłości” jednopłciowej. A w tym odcinku Netflix poszło po bandzie. Zepsuli serial który do tej pory był na prawdę fajny. No i jeszcze żeby postać Jaskra w to wmieszać?? Żenada!

ocenił(a) serial na 7
obi99

-napisz osiem książek
-niech ich główny bohater cierpi z powodu inności, uprzedzeń i błędnych stereotypów
-na każdym kroku umieszczaj wtręty antyrasistowskie
-z krasnoludów zrób Żydów
-i używaj do krytyki antysemityzmu
-krytykuj postawy nacjonalistyczne
-krytykuj na każdym kroku kseno- i homofobię
-wyrażaj słowa poparcia dla społeczeństwa wielokulturowego i akceptacji inności
-opisuj jak ofiary stają się katami
-i pokaż jak przemoc rodzi przemoc
-uczyń to głównym tematem trzech ostatnich tomów
-niech bohater i jego kochanka zginą podczas rasistowskiego pogromu
-do ostatka broniąc prześladowanych

Z każdego zakątka internetu słuchaj, że „czarny wiedźmin to byłaby katastrofa”.

ocenił(a) serial na 5
Kr3tz

Ciri miała dziewczynę w książkach ale ok, skoro tak ci łatwiej xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
obi99

Zmartwię cię, ale w wiedźminie 3 były części rowerowe.

Pies_Baskurwieluw

Mogły być w książce i są w filmie ale po co ze sztandarowego hetero robić bi? Osobiście jestem tolerancyjny , co prawda nie uważam żeby puzzle ułożone dwoma wypustkami do siebie były dobrze ułożone ale pilnuje własnego nosa i nikogo nie piętnuje i nie komentuje ale nachalne wpychanie mi ideologii LGBT na każdym kroku zaczyna mnie już męczyć... Dla mnie to nie jest pokazywanie tolerancji tylko promowanie homoseksualizmu. Kolejne odcinki będę oglądać po to żeby zobaczyć Geralta obcujacego z jaskrem :) bo czemu by nie... Już mnie nic nie zdziwi.

mmdt5555

Z pretensjami, to nie do mnie. Możesz sobie prześledzić moje oceny, szybko zauważysz pewną tendencję. Autor tematu mówił, że nie było tematu w książkach ani grach, ktoś mu napisał, że w książkach był, a ja napisałem, że w grach też, to niech się nie dziwi, że jest i w serialu. Zresztą, w którym serialu teraz nie ma?

ocenił(a) serial na 8
obi99

Też nie podoba mi się ten koncept (choć zrobili go w miarę wiarygodnie), ale żeby z takiej, jednak pobocznej kwestii, robić główny motyw oceny? Uważam, że seria 3 jest zdecydowanie najlepsza, a Filippa genialna (pomysł na postać, gra i sceny).

ocenił(a) serial na 8
obi99

O stary. Wiem, ze już napisali wyżej, ale taki wyoglądany i wygrany fan, a jednak nie bardzo zrozumiał treść. Aż strach spoilerowac książkową relacje Ciri, nie mówiąc o tym, ze w grach chyba tez wielu smaczków wolało się nie widzieć :)
;)
To jest najmniejszy problem tego serialu.

ocenił(a) serial na 1
obi99

I dałeś 7?? Głupi czy głupka udajesz??

obi99

Prawdziwa żenada to jest, kiedy się " na prawdę" pisze oddzielnie...

ocenił(a) serial na 9
obi99

Ale wiesz że w powieści Sapkowskiego Ciri była lesbijką, było kilku gejów, m.in. Ortolan i Sorel Degerlund, a o dewiacjach Czarodziejek nie wspomnę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones