Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 3 Wiedźmin Sezon 3, Odcinek 4
Odcinek Wiedźmin (2019)

Zaproszenie

The Invitation 53m
4,5 1 629
ocen
4,5 10 1 1629
Wiedźmin
powrót do forum s3e4

SKANDAL

ocenił(a) serial na 4

ZBESZCZEŚCILIŚCIE WIEDŹMINA, KSIĄŻKI, GRĘ I CAŁOKSZTAŁT ANDRZEJA SAPKOWSKIEGO. DLA MNIE TO JEST NAJWIĘKSZE GÓWNO JAKIE POWSTAŁO W HISTORII KINA. CO TO MA BYĆ POKAZYWANIE TOLERANCJI DO TEJ SAMEJ PŁCI ITD.?! A ŻEBY WAS PIEKŁO POCHŁONĘŁO!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
Kr3tz

https://copypasta.pl/pasta/241/Sapkowski

ocenił(a) serial na 8
matihautadeco

Piękny serial. Bardzo jestem dumny, że dodali elementy tolerancji.

ocenił(a) serial na 5
heros22pt

jakiej tolerancji? tęczowy pierdy nie mają nic wspólnego z tolerancją

ocenił(a) serial na 5
TheBadGoodAndUgly

To jest prawda, jestem biseksualny, a to jak tu był poprowadzony ten wątek to kpina...

ocenił(a) serial na 7
matihautadeco

Musi być człowiekowi koszmarnie trudno w życiu jak się nie toleruje ~połowy ludzkości. Gdybym ja miała nie tolerować wszystkich osób tej samej płci... Moja szefowa to kobieta, koleżanki w pracy, moja siostra i mama... Koszmarnie trudne życie. Aż się nie dziwię, że kolega cały czas krzyczy. Myślę, że przydałby się terapeuta... znaczy terapeutka, bo terapeuta byłby tej samej płci.

gusia_nidecka

Przecież ten wpis to troll, a ludzie się zes..li...

ocenił(a) serial na 8
matihautadeco

Nie mogę się doczekać 4 sezonu i igraszek wiedźmina Jaskiera i konia...

ocenił(a) serial na 10
matihautadeco

Hurr durr dlaczego nie zrobili mi serialu na podstawie książki!! Może dlatego, że książki były bez logiki i ładu i składu?

ocenił(a) serial na 1
2076

...kto was "płodzi" trolle? a to tak... wakacje są to i czasu macie więcej na wypisywanie głupot w internetach.

matihautadeco

Skończyłem oglądać po tej scenie. Już, nie wrócę. W d... Mam tolerancję. Nie musze być tolerancyjny na wszystko i wszędzie. I tak, przeszkadza mi bardzo w każdym serialu wątek homoseksualizmu. Wydaje mi się że to ja żyję w innym świecie bo z tych zj.. filmów netfliksa wynika że to ja jako hetero jestem w mniejszości. Więc chcę swoje prawa. Walić wiedźmina od netflixa.

ocenił(a) serial na 9
Bartek_Czeczen

W Wiedźminie od Sapkowskiego którego tak bronisz Ciri jest lesbijką...

matihautadeco

Jaka historia kina? Seriale to nie zadne kino tylko durna telewizyjna rozrywka dla mas!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
L_Rebel99

akurat jest zły min z powodu nadmiaru lewackiego gwna

ocenił(a) serial na 5
matihautadeco

Książki i gry o wiedźminie to wystarczający szajs. Tutaj naprawdę nie ma czego "bezcześcić", lol

ocenił(a) serial na 5
R_L_1325

Najlepsze co wyszło z wiedźmina to gry, potem książki

ocenił(a) serial na 9
matihautadeco

Człowieku w powieści Sapkowskiego Ciri jest lesbijką...

ocenił(a) serial na 2
Bartosz_Behrendt

Nie jest to powiedziane wprost. Możemy domniemywać również że jest hetero po epizodzie z królem olch, jak i końcowym przeniesieniem do świata legend arturiańskich...

ocenił(a) serial na 8
matihautadeco

Lecz się chory człowieku! :oD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones