Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 3 Wiedźmin Sezon 3, Odcinek 5
Odcinek Wiedźmin (2019)

Sztuka iluzji

The Art of the Illusion 48m
5,3 1 630
ocen
5,3 10 1 1630
Wiedźmin
powrót do forum s3e5

co za syf

ocenił(a) serial na 2

scenarzyści, cała ekipa filmowa to jacyś wyprani z mózgów osobnicy, przepalone zwoje . Zero akcji, zero fabuły, kiczowata scenografia i kostiumy. Wszystko jest beznadziejne

ocenił(a) serial na 2
soledad

po prostu nie mają pojęcia o sztuce filmowej - beznadziejni amatorzy!

ocenił(a) serial na 1
GunMeat

...to nawet nie o to chodzi.... problemem nie jest brak zgodności z książkami, ani to czy "tfurcy" są utalentowanymi rzemieślnikami... problemem jest absolutny brak związków przyczynowo skutkowych w fabule, scenariuszu i dialogach. mam wrażenie oglądania bandy przedszkolaków uwięzionych w ciałach dorosłych ludzi... dzieci które na wszystko reagują krótkowzrocznie i emocjonalnie... niepamiętających co, po co i dlaczego... ot, trochę pokrzyczymy, popłaczemy.... damy se po ryju itd.

ocenił(a) serial na 2
kgibas666

właśnie o to mi chodzi - utalentowani w sztuce filmowej rzemieślnicy nakręciliby coś znacznie lepszego - nawet ignorując książkę,
a tu widać, że to są amatorzy albo jakieś odpadki ze szkół filmowych

ocenił(a) serial na 1
GunMeat

...ej no... dlaczego tkwię w fałszywym przekonaniu że nawet dzieci w podstawówce potrafią połączyć kropki fabularne wystawiając jasełka w teatrzyku... chyba z tego powodu podejżewam iż w przypadku netflixowego "łiczera" to wszystko jest celowe... bo musimy pamiętać o ilości producentów, scenarzystów, reżyserów... o samym "bagińskim" na planie ( wiem, wiem XDDD) ktoś to chyba psuje celowo :'( (kolejna teoria spiskowa, wiem...)

ocenił(a) serial na 6
soledad

Co za brednie, przecież ten odcinek był świetną ekranizacją balu na Thanedd, dosyć zgodną z książkami więc nie rozumiem obsrańska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones