Wiedźmin (2019)
Wiedźmin: Sezon 3 Wiedźmin sezon 3, odcinek 8
odcinek Wiedźmin (2019)

Cena chaosu

The Cost of Chaos 1h 5m
5,7 1 175
ocen
5,7 10 1 1175
Wiedźmin
powrót do forum s3e8

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 9

Serial dość nierówny, po pierwszym bardzo dobrym sezonie, w drugim nagle film dla +13, cenzura słowa i ciała, w trzecim sezonie akcja przybiera na tempie, doszliśmy do najciekawszych momentów opowiadań Sapkowskiego, przełom, przystanie Ciri do Szczurów i kompletowanie drużyny przez Geralta, szkoda, że Henry nie dogra nam tego do końca, sezon 3 oceniam na dobry a odcinek nr8 jako bardzo dobry. Ci co oceniają to niech tak serio przeczytają najpierw całą sagę dopiero komentują, poza tym film to nie książka i odwrotnie.

ocenił(a) serial na 4
fastest10

to w koncu czego to jest adaptacja, opowiadań czy sagi ? czy oba wymieszali ? :) nie prosciej bylo zrobic po kolei - pierwszy sezon najwazniejsze opowiadania które najbardziej łączą sie z sagą a nastepny sezon saga ?

ocenił(a) serial na 9
tallis1___

Jednego i drugiego, może masz rację w pierwszym mocno wymieszane, od drugiego sezonu jest chronologicznie. Większość osób wypisuje jaka książka jest dobra a film nie, śmiem przypuszczać, że te osoby nie mają wyobraźni, być może zależy im tylko na gnojeniu, za przykład niech nam posłuży np. odcinek 3so7, ocena 4,7, Ciri przemierza pustynie z jednorożcem, jak ktoś czytał to wie, że dokładnie tak było, wiele stron druku a tutaj 30 min filmu i oceniającym się nie podoba, no albo staramy się trzymać fabułę z oryginałem albo puszczamy wodzę fantazji, tu pojawia się problem z ekranizacją, dla oglądającego nuda, dla fana książki, jak najbardziej ok. Książka to nie ciągła akcja i zwroty, tylko często przemyślenia danej osoby, nudne z punktu widzenia odbiorcy video rozmowy, spotkania...Gdyby zrobili ekranizację 1/1, film miałby 200 odcinków, to myślę, że ta historia zakończyłaby się góra na drugim sezonie.

ocenił(a) serial na 1
fastest10

"Ci co oceniają to niech tak serio przeczytają najpierw całą sagę dopiero komentują" chyba tylko po to by rozpoznać w tobie trolla....

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Jak byś poświęcił ten czas na przeczytanie książki, zastanowienie się nad samym sobą, to nie siał byś nienawiści na lewo i prawo, nie znasz mnie ale już zdążyłeś mnie obrazić, gratuluje, ludzie więcej miłości a Świat będzie lepszy, Ciebie kieruje do psychiatry bo nie mam takiej specjalizacji.

ocenił(a) serial na 1
fastest10

no proszę... nie dość że troll internetowy to jeszcze hipokryta, niepotrafiący stosować się do własnych rad i zasad :---------)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones