Wiedźmin
powrót do forum 4 sezonu

Właściwie to nie ma chwili wytchnienia. Geralt trzyma poziom, tylko ciri jeszcze jakby bardziej szpetna, ale Yenifer - oj taka loszka to hit raz na kilka seriali.
Tak czy inaczej odczucia bardzo pozytywne.
Śmiało daję mocne 9/10 za całość.
Nie mogę się doczekać sezonu piątego!

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

co ty tam bierzesz? lepiej przestań, bo w końcu zaczniesz widzieć białe myszki na trzeźwo.

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Idź się przezywać na podwórko, a jak Ci mama i tata biorą narkotyki to do jakiegoś lekarza pierwszej terapii, a nie mi tu na filmwebie spamujesz.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

...to nie ja wypisuję jakieś kocopoły o wrażeniach po czwartym sezonie kiedy jeszcze nawet trzeci nie wyszedł... ale spoko narkotyki też są dla ludzi, byle by z tym nie przesadzać ;)

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Chyba po prostu nie zrozumiałeś czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

po prostu mój dealer nie dodaje bielunia do zielska :3

NieMamSwojegoZdania

stary. oceniasz 4 sezon a on jeszcze nie wyszedł. Bedzie w 2024...

ocenił(a) serial na 9
Ozzmo

Czepiasz się szczegółów. Serial rewelacja!

NieMamSwojegoZdania

"Właściwie to nie ma chwili wytchnienia."
No właśnie. I później pojawiają się oceny z dupy typu 9 czy 10, bo ktoś nie miał chwili wytchnienia, co by zastanowić się nad tym, że zasadniczo to zachwyca się badziewiem.

ocenił(a) serial na 9
Nabongodonozor

Byłoby w tym dużo prawdy, gdyby to było badziewie :D
Nie jest, więc kłamiesz.

NieMamSwojegoZdania

Jeśli ja kłamię pisząc, że jest to badziewie, to ty widocznie masz bad tripa po żenionym fisstechu (niech zgadnę - towar pochodzi z tego samego źródła, u którego zaopatruje się Lauren S. Fisstech?;>), skoro twierdzisz, że ten produkt wiedźminopodobny badziewiem nie jest.

ocenił(a) serial na 9
Nabongodonozor

Grałem we wszystkie części i nie widzę problemu. Klimat zdaje się być w miarę wierny oryginałowi.

ocenił(a) serial na 3
NieMamSwojegoZdania

Dżisas... właśnie takie konta rozwalają system oceniania Filmwebu - wali 10-tkami w każdy film, szczególnie współczesne gnioty dla bezmózgich zombie, a klasyki, które zapisały się w historii kina, jak Szczęki, Pojedynek na szosie, Odyseja kosmiczna, są na 1-2. Za to powinien być prokurator bo to zamach na kulturę. Podręcznikowy przykład idioty!

ocenił(a) serial na 9
faren

Konto samo nie dało - ja dałem ocenę 9. Co do klasyki to Transformersów czy Strażników Galaktyki nie przebija, ale świetny serial.

faren

Stukrotnie zgadzam sie z użytkownikiem faren. Takich to najlepiej z miejsca wywalać z portali. Swoimi ocenami zaniżasz każdy co trochę bardziej inteligenty film. Żenujące

NieMamSwojegoZdania

Nie pal tyle.

ocenił(a) serial na 9
Minions

Nie palę. To szkodzi zdrowiu.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

Lauren, zapomniałaś się przelogować z konta. Na przyszłość pamiętaj o tym, zanim zaczniesz sama sobie trzaskać gałę.

ocenił(a) serial na 9
Donger

Chłop jestem, a baby tak nie potrafią bo nie mają.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

.....czy ty właśnie pośrednio przyznałeś się że "trzaskasz sobie gałę"? czy mi się wydaje... :(

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

To Twoja fantazja, jak niemal wszystko co piszesz.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

...w samym fantazjowaniu nie ma jeszcze nic złego. diabeł tkwi w szczegółach, np sapkowski potrafi, netflix nie... tak wgle to skąd patriarchalne i seksistowskie założenie że "baby nie mają"??? może i większość z nich nie ma ale to nie znaczy że masz prawo odmawiać im prawa do walki o prawo do posiadania XDDDDDDD

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Co Ty gadasz?

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

jak na razie to tylko piszę... mizoginie ty XD

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

No nie gadaj.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

masz, pośmiej trochę... miej też coś z życia :3 https://www.youtube.com/watch?v=XPrPDCTQmOQ

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Mam wrażenie, że nawet nie czytasz komentarzy na które odpisujesz.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

skąd taki wniosek?

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Z Twoich odpowiedzi.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

...to mi nadal niewiele mówi... jeśli uważasz że nie czytam twoich komentów, wyjaśnij dokładniej, skąd to wrażenie... bym w przyszłości mógł uniknąć sprawiania ci przykrości ;)

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Jesteś daleki od sprawiania mi przykrości. Odpisujesz opisując swoją wyobraźnie, nie czytasz :)

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

... a czy przyszło ci do głowy że może sam nie masz pełnej świadomości tego co tu wypisujesz? bo piszesz tak "wylewnie" że zostawiasz ogromne pole do różnych interpretacji... w to że nie sprawiam ci przykrości wierzę... bo zapewne jak każdy troll nie identyfikujesz się z bzdurami które tu smarujesz jak i z samym kontem. ale wówczas nie ma znaczenia czy rozmowa się klei ani czy w ogóle czytam co tu piszesz :3

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Ty, jedyne co, to "interpretujesz", a nie czytasz :D Takie zmyślanko robisz.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

...jakoś, kiedy netflixowi "geniusze" uprawiają swoje bidne "zmyślanko", to ci się podoba. podoba ci się poziom odklejenia tych speców od "gówna"... czemu ze mną masz ten problem??? XD

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

ps................ (tego to już nawet lauren z tomaszem by nie ogarnęli :3 ) zastanawiam się nad twoją NAD-logiką. wyjaśnij jakim cudem można dokonać jakiejkolwiek interpretacji, nie czytając... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Dokładnie tak jak zrobiłeś to teraz. Pomijając kontekst, chociaż zwykle jeszcze pomijając dosłowne znaczenie.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

....ale wiesz że "kontekst" i "znaczenie" to jest głównie w twojej główce (tam wglądu nie mam) ... ja widzę na ekranie tylko literki które wklepałeś swoimi pulchnymi paluszkami XD...

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Widzisz na ekranie? Jesteś chińczykiem, wątpię czy cokolwiek.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

"wątpię czy cokolwiek"... o to to, boska filozofia. nic nie muszę dodawać. pooglądaj :) https://www.youtube.com/watch?v=3K300QsXRj0

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

A jednak musiałeś. Słowa nie zgrywają Ci się z działaniem.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

....jakim działaniem? tu są tylko słowa. ewentualnie linki. ale link jest polem do popisu dla twoich własnych "działań" i interpretacji. przecież w ogóle nie musisz ich odpalać... swoją drogą ciesze się jeśli skorzystałeś z tych linków bo nabiłeś oglądalność osobom rantującym i hejtującym serial netflixa... powiększyłeś minimalnie ich zasięgi, zawsze coś XD

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Dodałeś.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

https://www.youtube.com/watch?v=0t812wFqgG0

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

masz, pooglądaj sobie... https://www.youtube.com/watch?v=lq9lPIC2jno

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Za mało tych komentarzy. teraz powinny być 3 przynajmniej.

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

...niedługo anulują ten serial i nie będzie już co komentować... tak że, korzystam póki jest okazja XD

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Nie anulują. Zarabia więcej niż cokolwiek innego :)

ocenił(a) serial na 1
NieMamSwojegoZdania

...anulują, sam zobaczysz, wspomnisz moje słowa... ;)

ocenił(a) serial na 9
kgibas666

Nie wspomnę, jak widzisz rozmawiamy pod czwartym sezonem.

NieMamSwojegoZdania

Znowu podbierasz fisstech Lauren S. Fisstech, gdy ta nie patrzy?:D

ocenił(a) serial na 9
Nabongodonozor

Nie, za daleko mam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones