PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792875}

Wspaniała pani Maisel

The Marvelous Mrs. Maisel
8,1 8 960
ocen
8,1 10 1 8960
7,7 9
ocen krytyków
Wspaniała pani Maisel
powrót do forum serialu Wspaniała pani Maisel

Komedia? Naprawdę?

ocenił(a) serial na 3

Really??

Serial w miarę upływu odcinków staje się czerstwy jak pseudo-dowcipy, które wylewają się ze sceny w stand-upach głównej bohaterki.
Autorzy serialu nie mogą się zdecydować, czy ma być śmiesznie czy dramatycznie, czy pani Maisel to komediantka, czy wojująca feministka. Historia traci tempo,tak w trzecim odcinku - ewidentnie scenarzyści zaczynają historię rozwadniać, aby dobrnąć do sklecenia kolejnych sezonów. Pojawia się pełno scen bez znaczenia, nie pogłębiających rysów głównych postaci, nic nie wnoszących do filmu.Ziewanie włącza się przy kolejnej scenie kłótni w rodzinie Weissmanów, gdzie kwestie wylatują z aktorów jak serie z karabinu, bez emocji i refleksji, lub zbliżeniu kamery na umęczonego życiem opływającego w luksusy dorosłego chłopca, pana Maisela.
Frustracje pani Maisel czynią z niej coraz bardziej sfrustrowaną i jazgoczącą babę, której błyskotliwość i humor objawia się w publicznym naśmiewaniu z własnej rodziny czy przyjaciół i jednoczesnej farsie 'idealnej córki' urkywającej przed bliskimi swoje prawdziwe (lub pijacke) "ja". Żenujące i obrzydliwe gdyby zdarzyło się w realnym życiu..
Piękne kostiumy i muzyka. Historia miałka i dryfująca w kierunkach nieokreślonego - ani to rozrywka, ani bajka z morałem.Dialogi, które może byłyby i zabawniejsze gdyby były lepiej zagrane.
Sztuczny pokolorowany świat jak z amerykańskich reklam o kurach domowych - jeśli to pastisz, to zbyt czytelny, przez co mam wrażenie że ktoś mi właśnie wyjaśnia puentę dowcipu, który przed chwilą opowiedział.. Nudne i nużące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones