PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792875}

Wspaniała pani Maisel

The Marvelous Mrs. Maisel
8,1 8 945
ocen
8,1 10 1 8945
7,7 9
ocen krytyków
Wspaniała pani Maisel
powrót do forum serialu Wspaniała pani Maisel

Szmonces elephantiasis

ocenił(a) serial na 5

Ten serial bywa zabawny. Przez mniej więcej 10% czasu. Reszta to nużący sitcom wymieszany z biegiem czasu z coraz większą dawką politpoprawnej propagandy. Ach, ci młodzi, pełni zapału, wizji i chęci zmian, amerykańscy komuniści z lat 50-tych... Przyjęta przez scenarzystkę reguła przymusu dowcipkowania (to jest bardzo trafne słowo, biorąc pod uwagę "zawodowe" obsesje głównej bohaterki) 24/7 sprawia, że nic w tym serialu nie jest na serio, wszyscy najczęściej zachowują się jak kompletni idioci, którymi w związku z tym nie warto się zajmować, ani im kibicować. Cierpiąca na ADHD, prawdopodobnie na niedobór seksu, a także uzależnienie od wulgaryzmów (co było karane już w starożytnych Atenach), nie mająca zielonego pojęcia o co jej chodzi (tak, wiem, o karierę, przerywaną telefonami do eksmęża i ponownym "ślubem") i płytka jak kałuża Mrs Maisel jest koroną tej menażerii. Daję 5 wyłącznie za detektywa Monka oraz wyjątkowo szczery obraz środowiska amerykańskich Żydów, maskowany dla niepoznaki kompulsywną lawiną szmoncesów :) Naprawdę zabawnych starczyło by w ciągu trzech sezonów z trudem na dwa, trzy odcinki.

ocenił(a) serial na 5
pantagru

Dzięki za ta opinię bo patrząc na te wszystkie pełne zachwytu komentarze trochę mnie mdli. Ze swojej strony dodam, że jako miłośniczka stand up'u byłam bardzo podekscytowana kiedy trafiłam na ten serial. Ale z biegiem czasu mój zachwyt opadał. Nudziłam się jak mops. Bardzo rzadko serial mnie rozśmieszał, najczęściej czułam irytację. Występy wspaniałej pani maisel ( tytuł też słaby i wnerwia jacy) w ogóle nie śmieszne. Postacie karykaturalne, jakbym oglądała kreskówkę. Dzieci jako dodatek, pojawiają się tylko sporadyczne. Tak nie wygląda życie matki!!Nawet przy wsparciu rodziny. Faktycznie jedyną osobą która nie irytuje jest Monk. To wszystko nie na moje nerwy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones