PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792875}

Wspaniała pani Maisel

The Marvelous Mrs. Maisel
8,1 8 906
ocen
8,1 10 1 8906
7,7 9
ocen krytyków
Wspaniała pani Maisel
powrót do forum serialu Wspaniała pani Maisel

włączyłem pierwszy odcinek czyli tzw pilota. Po 20 minutach oglądaniach uznałem, że to jakaś pomyłka i postanowiłem wyłączyć to senne i nudne widowisko. Ale na chwilę zająłem się czymś innym, film leciał w tle, wreszcie postanowiłem, że dam mu szansę do końca. Więc doczekałem końca pilota. A potem - tak z ciekawości włączyłem odcinek 2. Potem 3,4,5 itd. I nie mogłem się oderwać aż do finału ostatniego :-). Serial jest zabawny, okraszony świetnym słownym humorem, a Rachel okazuje się rewelacyjną komiczką, o co wcale jej nie podejrzewałem znając ją tylko z "house..."

Dar0962

dokładnie o czym jest ten serial ,ocene ma niezła....

ocenił(a) serial na 8
xxxfilmen

lata 60 USA, perypetie tytułowej pani Maisel - zamężnej Amerykanki pochodzenia żydowskiego, z dobrze sytuowanej tradycyjnej i szanowanej rodziny. Postanawia złamać obowiązujące zasady obyczajowe i zaczyna występować przed publicznością jako komik stand-up.To komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.

Dar0962

taki raczej spokojny serial z tego wynika co piszesz, jak gra Monk musi byc jednak dobry ,kilka seriali mam juz w kolejce,ale chyba sobie go zapiszę,a polecam za to serial Impulse zerknac bo może sie spodoba

ocenił(a) serial na 8
xxxfilmen

Jeśli ktoś lubi pogodne komedie obyczajowe i homor słowny - zabawa zapewniona. Poza tym piękne ,kolorowe scenografie, stroje, auta itp tak typowe dla lat 60tych. A Rachel Brosnahan gra swoją rolę po mistrzowsku.

Dar0962

ok tylko cos ciezko go znaleść na necie , chyba nie jest bardzo dostepny w sieci....

xxxfilmen

przecież to serial amazona, jest bez problemu dostępny na prime video

ocenił(a) serial na 10
xxxfilmen

Jakie masz w kolejce?

ocenił(a) serial na 10
Dar0962

Czy to się jakoś rozkręci? Obejrzałem pilot i dwa odcinki i jest padaka straszna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones