Wspaniała pani Maisel
powrót do forum 5 sezonu

słabiutko. Pierwszy odcinek bardzo słaby, drugi lepszy, trzeci jak pierwszy... Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej, bo na razie jestem rozczarowany.

ocenił(a) serial na 9
ringhult

Mam déjà vu co nowy sezon wyjdzie xd

ocenił(a) serial na 8
ringhult

Jestem na początku piątego sezonu i mam wątpliwość, czy leży mi ta forma wstępu do odcinka z wydarzeniami z przyszłości, kiedy już znamy losy Maisel. Przewraca to do góry nogami dotychczasowe podejście do fabuły i chyba też psuje suspens budowany przez kilka sezonów.

ocenił(a) serial na 8
Dawidt

Fakt. To jest trochę karkołomne. Na razie jestem na "nie", ale dajmy mu szansę.

ringhult

Sezon 5-ty to porażka, wiem, że zazwyczaj kolejne sezony są gorsze, bo są większe oczekiwania, tu przez cztery sezony było nieźle, choć drugi odcinek pierwszego sezonu oglądałem na siłę (po słabym pierwszym, ale było warto). A sezon piąty trzeba zostawić bez komentarza zniszczyli wszystko co mogli zniszczyc, nagle okazuje się, że te cztery sezony były wręcz o niczym... Straszny zawód...

ocenił(a) serial na 7
facebuk

Jeszcze wątek Zeldy i wpychanie tego pseudo polskiego. O ile dukanie raz na ileś do zniesienia, tak teraz przesadzają. A odcinki coraz mniej śmieszne.

ocenił(a) serial na 8
facebuk

Taak, wszystkie wysiłki Midge z tych 4 sezonów były nieważne, liczył się tylko jeden występ, który po znajomości załatwiła jej Suzie :/

ocenił(a) serial na 7
Dawidt

Dokładnie! Wcześniej odbiorca nie miał pewności czy Midge odniesie sukces, teraz wiemy, że tak przez co teraz tylko czekam na ten moment. Na szczęcie dalej jest fenomenalny Tony Shalhoub jako Abe!

ringhult

Super zakończenie...super serialu i tyle można dodać... były słabe momenty to fakt ale w ogólnym rozrachunku było OK

kuki7

Sporo bezsensownych, dodatkowych wątków (np smieciarkowy występ)a za mało opowiedzenia o głównej postaci jak już jest sławna i te skakanie w czasie masakra,rok 1965, za chwilę 1961, za minutę 2005, dla mnie to nieporozumienie. Finał znośny to fakt.

ocenił(a) serial na 10
ringhult

Po trzech odcinkach bardzo dobry sezon chyba najlepszy

ocenił(a) serial na 8
ringhult

W pełni się zgadzam, strasznie słaby sezon, zepsuli w zasadzie wszystko, co się dało :/

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Jeśli lubisz klimaty tamtych lat i miejsc, bardzo polecam serial "Mad men" - na nim się nie zawiedziesz. https://www.filmweb.pl/serial/Mad+Men-2007-436999

ocenił(a) serial na 8
ringhult

O, dzięki wielkie, zobaczę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones