PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=841533}

Wszystko, co lśni

The Luminaries
6,1 401
ocen
6,1 10 1 401
Wszystko, co lśni
powrót do forum serialu Wszystko, co lśni

pierwszy i drugi odcinek zapowiadał naprawdę solidną produkcję
a potem jak zwykle
banał goni banał, dłużyzna dłużyznę, zabiegi z pomieszaniem czasów odbierały zainteresowanie
czyli na szczyt a potem to już z górki na pazurki w obcięcia idiotycznie kuriozalnego 6 odcinka
szkoda......

tisoc

Osobiście nie mogę wyzwolić się ze skojarzenia pary aktorów Green - Csokas z "Królestwem niebieskim".

bazant57

tu są nieco inni, ale gdzie tam tej produkcyjce do Królestwa

tisoc

Nie chodzi o porównanie serialu i filmu. Sybilla, podobnie jak Lydia, nie gra wprost. Zwyczaje i prawo zmuszały w obu przypadkach kobiety do stania za mężczyznami. Z kolei postać Carvera jest równie bezwzględna jak Gwidon z Lusignan. Natura obu związków jest oparta na fałszu i knuciu.

bazant57

No właśnie nie nautra związku z Luminatów oparta jest na miłości.

tisoc

Nie łapię...

bazant57

jak to?
przecież Carver kocha Lydia Wells i daje temu nie raz wyraz.
w jego stosunku do niej nie ma knucia i fałszu, ja przynajmniej nie dostrzegłem

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
tisoc

Niestety musze sie zgodzic z opinia. Kolorystyka obraz przypomina mi film Dorian Gray, bylo nieco mistycznie, ale naiwnie. Ostre ciecia i mieszanie przeslosci z terazniejszoscia i brak chronologii méga przeszkadaja w odbiorze, tym bardziej, ze nie znam ksiazki. Czy nie mozna bylo zrobic serialu nieco dluzszego, ale za to bardziej uporzadkowanego?

Buenovista

widocznie nie można bo scenariusz spłodziła autorka książki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones