PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762027}

You Me Her

6,2 4 245
ocen
6,2 10 1 4245
You Me Her
powrót do forum serialu You Me Her

pomysł był i można było to zabawnie, ale i też mądrze rozbudować, a zrobiło się gów** nie do oglądania. ani to nie szokuje, ani to nie ma jakiejś ciekawie i sensownie zarysowanej fabuły. skróty i rozwiązania, które obrażają inteligencję. po 4 odcinkach (dobrze, że takie krótkie) mózg mówi NIEEEEE! strata czasu. chyba że ktoś nigdy nie widział dwóch całujących się kobiet i będzie po oglądał, żeby zobaczyć. raczej dla małoletnich.

ocenił(a) serial na 5
ner

Absolutnie sie zgadzam, przeczytalam o You me her pochlebna recenzje, ale sie zawiodlam. pomysl ciekawy, mimo to wykonanie nudne, a zeby jak mowisz zobaczyc calujace sie kobiety wystarczy wlaczyc jakis serial lesbijski, niekoniecznie o zyciu w trojkacie :)

ocenił(a) serial na 7
ner

A miało szokować? Zwykła prosta komedia, raczej nie aspirująca do niczego wielkiego. Skróty i rozwiązania fabularne wymusza formuła i w tego typu formach serialowych jest to coś często spotykanego, przecież nie można tego brać w 100% serio. Fabuła to po prostu rozwój związku, jednego zaciekawi, drugiego nie. Trzeci sezon zaklepany, więc ktoś to ogląda. Całujące się kobiety raczej każdy widział, ale poliamorii jako głównego wątku w serialu obyczajowo - komediowym, niekoniecznie. Ja oglądam głownie dla Priscilla Faia (nie chciałbym źle odmienić :)).

bartosz_o

Podpisuję się pod Twoją opinia. Nie mam wrażenia, że ten serial jakoś bardzo planował być ambitny, czy głęboko kminiący istotę dziwnych relacji. Od tego jest pan Allen, z czasów tych "lepszych" filmów ;) Dziś wpadł do sieci sezon drugi i zamierzam się skusić !

ocenił(a) serial na 3
ner

I tak lepiej niż ja... Obejrzałam 3 i pół odcinka. Mój mózg krzyknął NIE! Śliczna brunetka to jednak za mało ;p

ocenił(a) serial na 6
ner

Ja zaś bawiłem się świetnie. Miła, przyjemna komedia na dość drążliwy dla naszego purytańskiego społeczeństwa temat. Nie wiem czego oczekiwałeś, jakichś strasznych dramatów, wyniszczającego poczucia winy, brudnych spraw rodzinnych? Aż dziw, że ktoś może mowić o trójkątach w lekki, zabawny sposób? To nie zapis upadku spowodowanego moralną zgnilizną, którego każe Ci oczekiwać Twój proboszcz. To ciąg dalszy Przyjaciół, w którym w końcu odrzucili gorset i przespali się ze sobą. Niektóre teksty sprawiają, że śmieję się na głos. Powiem jeszcze, że dobrze znać angielski, bo sporo smaczków umyka w tłumaczeniu. No i cała trójka przesymapatyczna.

ocenił(a) serial na 9
Woooo

W Punkt !!! :)

ocenił(a) serial na 10
Woooo

Zgadzam się w 100% plus ,sama jestem zainteresowana poligamia i ten serial był dla mnie czystym studium przypadku z dobrym poczuciem humoru i pięknymi zdjęciami.
W przeciwieństwie do 'trygonometri 'o bliźniaczej fabule ale ciemnych zdjęciach,nudnych dialogach i znacznie mniej ciekawych postaciach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones