PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 480
ocen
6,6 10 1 18480
6,0 3
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Mam dziwne wrazenie ze ten serial juz kiedys ogladalem.

ocenił(a) serial na 4
_Narvi_

Star Wars+ Grawitacja+ Interstellar+ jeszcze jakiś inny film :D

ocenił(a) serial na 8
grac112

Gdzie tam masz Star Wars? Tam nic z SW nie ma.

ocenił(a) serial na 8
grac112

ludzie zanim zaczniecie wypisywać głupoty to troche poczytajcie, choćby wypowiedzi z tego forum. Lost in Space to klasyka seriali TV sf. To chyba w ogóle był pierwszy tego typu serial. A to jest po prostu swobodny remake .... w 1998 powstał film kinowy na podstawie tego klasycznego serialu .... . tak ze filmy , które wymieniłeś nawet nie powstały w głowach autorów a Lost In Space już było klasyką gatunku .... czy się to komuś podoba czy nie .......błogosławiona ignorancja

_Narvi_

no w 1965 wyszedl juz :D :D

ocenił(a) serial na 4
_Narvi_

Mam bardzo podobnie - był serial pt. Ziemia 2. Normalnie kalka :D

ocenił(a) serial na 6
tyraelx_2

Dokładnie, Ziemia 2. Z tym, że tutaj klimat, aktorstwo, fabuła jest do bani :( Obejrzałem dopiero 3ep. Zobaczymy jak się potoczy cały sezon.

ocenił(a) serial na 8
_Narvi_

No bo jak każdy serial dzisiaj opiera się on o podobne motywy. Już nie mówiąc o tym, że twórcy nie byli jakoś mega kreatywni.

_Narvi_

Ziemia 2. Choć był to świetny serial z kolei. Mimo zapowiedzi nie zrealizowali kontynuacji :(

ocenił(a) serial na 8
_Narvi_

Oglądałeś zapewne Lost in Space z 1998 roku film leciał wielokrotnie w TV. Więc jak najbardziej możesz mieć sporo skojarzeń tak że był już kiedyś taki sam serial. Nie piszcie że ten serial zrzyna bo to akurat nieprawda jego pierwsza wersja istniałą już w latach 60 gdzie Star Warsów jeszcze nie było a Star Treki rodziły się po raz pierwszy.

ocenił(a) serial na 7
_Narvi_

Ziemia 2 - mega serial. Szkoda że tylko jedne sezon był :(

ocenił(a) serial na 8
_Narvi_

W latach 1965-68 leciał w tv pierwszy serial pod tym tytułem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones