PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 450
ocen
6,6 10 1 18450
6,0 3
oceny krytyków
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Jak w temacie. Tak bardzo czekałem na ten serial. Uwielbiam film, chociaż sporo ludzi ma z nim problem i cieszyłem się, że będzie serial nowy. A tu lipa. Podczas oglądania dosłownie mnie boli. Ja nie wiem co za idioci pisali scenariusz. Ale to, to jeszcze małe piwo. Bo można znaleźć idiotów którzy napiszą takie debilizmy, ale co za kretyna trzeba znaleźć żeby zatwierdził taki scenariusz do produkcji.

Przecież to przebija seriale DC, w szczególności LoT, o lata świetlne.

Woda zamarzająca w sekundy w kluczowym momencie? W dodatku, gdy bohaterowie nawet nie czują chłodu.
Deszcz na lodowcu? W dodatku na takim, gdzie woda zamarza w sekundy?
Zmrok i miało spaść do minus 60 stopni, a bohaterowie nadal nic?
Ognień w kilka sekund rozprzestrzeniający się na olbrzymim połaciu?
Will po środku ognia piekielnego niemal i się nie smaży?
Wielki robot o ogromnej sile potrafiący stopić ciepłem z łap (i zniwelować nimi 60-cio stopniowy!!! mróz), ale nie potrafiący złamać gałezi na której (chyba) utknął?
Statek wyglądający ewidentnie jak jeden z Jowiszy, ale Will mówi, że obcy?

Już mi się nawet nie chce dalej wymieniać. Po prostu płaczę ;(. Jest mi strasznie przykro. Nie oczekiwałem wyżyn, tylko fajnego lekkiego kina science fiction. A dostaje produkcje robiącą sieczkę w mózgu oglądającego.

Oczywiście musieli czarną obsadzić w roli białej, a rolę meską zamienić na kobiecą (Smith). W kolejnych odcinkach okaże się, że Will to gej.

ocenił(a) serial na 6
NightAnasazi

No i ta ich matka - mega irytujące babsko. Niestety gra główną rolę i raczej nie zginie... Po dwóch odcinkach 1 sezonu mam dość.

NightAnasazi

Mam bardzo podobne odczucia. Bardzo byłam podekscytowana tym serialem a potem obejrzałam 1,5 odcinka i naprawdę nie wiem czy do niego wrócę, w ogóle mnie nie porwał. Nie nazwałabym tego nawet s-f, tylko ( jak ktoś już gdzieś wcześniej pisał) fantasy dla dzieci i młodzieży. Z widza robi się idiotę czego bardzo nie lubię, szczególnie jeśli produkcja ma niby pretendować do s-f. Te dzieci mnie wkurzają a historia zupełnie nie przekonuje. Szkoda, bo uwielbiam motyw kolonizowania nowych światów i liczyłam na coś niebanalnego i urzekającego a dostałam kino familijne.

Helterskelter89

Dotarłam właśnie do połowy drugiego odcinka i nie mogę dalej.. Liczyłam na coś w stylu The 100, a tu d.pa.

NightAnasazi

Zgadzam się, a w dodatku ojciec, który próbując uratować córkę wypala w lodzie dziurę na szerokość jaką ma ręka człowieka, po czym przestaje i liczy na....cud?

ocenił(a) serial na 3
NightAnasazi

To niesamowite ile błędów popełnili twórcy już w pierwszym odcinku

ocenił(a) serial na 7
NightAnasazi

Muszę powiedzieć że początek serialu jest ciężki do przękniecia. Ale później się rozkręca i jest dużo lepiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones