PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427194}

Zakazane imperium

Boardwalk Empire
8,1 48 018
ocen
8,1 10 1 48018
7,2 8
ocen krytyków
Zakazane imperium
powrót do forum serialu Zakazane imperium

Tommy Darmody nie miał przecież kontaktu ze swoją babcią od około 5 roku życia. Jakim cudem wpłynęłaby ona na niego do tego stopnia, że ten zabiłby Nucky'ego. Poza tym miał ku temu wcześniej wiele okazji, a okazywał mu jedynie szacunek i podziw. Zakończenie wszystkich wątków Nucky'ego było jakieś takie wymuszone. Sally (jego kobieta) szarpie się o broń z całym oddziałem policji na Kubie i zostaje odstrzelona.
Kiedy Nucky przegrywa z Luciano i Meyerem podczas wymiany zakładników to cała ta scena jest jakaś taka sztuczna.
Poza tymi kwestiami (i wpadką z psem Regina) cały serial jest majstersztykiem.

ocenił(a) serial na 10
lastkowal

O jaką wpadkę z psem chodzi? Rosetti zabił faceta, bo mu się nazbierało. Prowadził dialog nieświadomie się wywyższając, Gyp był prostakiem i w końcu zareagował furią. To była moja ulubiona postać w serialu, w 3 sezonie kradł każdą scenę.

ocenił(a) serial na 9
giant enemy crab

Pierwotny właściciel psa powiedział, że jego pies nazywa się Regina - królowa. Gyp gościa zabija i zabiera psa, z którym pojawia się na imprezie sylwestrowej u Thompsona. Tam mówi, że pies wabi się Scrapy, Scratches czy jakoś tak. W każdym razie zupełnie inaczej. Psa oddaje Margaret przy wyjściu z imprezy. Kilka odcinków dalej, może nawet w następnym sezonie dzieci Margaret wołają na niego znowu Regina. Drobny błąd, ale wybił mnie z rytmu.
Jeśli chodzi o Gypa to jakoś nie polubiłem jego postaci. Jak dla mnie za daleko zaszedł jak na takiego prostaka. Podobnie jak Micky Doyle. Obie postacie są bardzo dobrze zagrane, ale mimo to jakoś mi nie podeszły.
Moim ulubionym bohaterem był Harrow, który spieprzył robotę kiedy po raz pierwszy miał do kogo z niej wrócić. Piękna, spójna i tragiczna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones