Zakazane imperium
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 online

ocenił(a) serial na 9

Witam gdzie można obejrzeć Sezon 2 online?.

ocenił(a) serial na 10
Grand23

Zapytaj we wrześniu kiedy będzie jego premiera :)

ocenił(a) serial na 9
Bauer0

Tak swoją drogą to nieco przesadzają z tymi przerwami między danym sezonem. Rozumiem że to duża produkcja ale czekać prawie rok na kolejny odcinek ?!

ocenił(a) serial na 10
NW_

W sumie dla fana to długi okres czasu, ale spójrz na to z perspektywy twórców. Od września do września trzeba m.in. napisać scenariusz, potworzyć sceny, wszystko i wszystkich sfilmować, zmontować, nałożyć efekty specjalne (w tym serialu pewnie tu jest najwięcej roboty), wypromować. Dodatkowo, co muszą przeżywać widzowie np. Californication, którzy też czekają prawie rok między odcinkami, które trwają po 30 min. W BE jest o tyle lepiej, że każdy epizod trwa ok. godziny,

ocenił(a) serial na 8
Bauer0

@Bauer0 Wiadomo już kiedy będzie oficjalna premiera? Wcześniej czytałem że "fall 2011" nawet nie wrzesień i oby nie puszczali u nas z półrocznym opóźnieniem.

ocenił(a) serial na 10
lukimodrzew

Ten filmik ( http://www.youtube.com/watch?v=iuh7323iIeU ) wprost wskazuje, że będzie to wrzesień. Co do dnia to nie wiadomo. Zresztą HBO najczęściej rozpoczyna sezon równo 12 miesięcy po 1. odcinku poprzedniego.

użytkownik usunięty
Grand23

;( plakac mi sie chce na widok takich kretynow;/

ocenił(a) serial na 8

nie każdy musi być zorientowany w temacie - a chamom takim jak ty powinno się usunąć konto.

ocenił(a) serial na 9
A_Lest

W pełni się zgadzam, nie mogę już doczekać się jesieni.

użytkownik usunięty
A_Lest

hehehe na stronie glownej serialu na FW jak byk stoi ze premiera drugiego sezonu jest w 2011 roku wystaczy sobie wejsc w sezon 1 i zobaczyc jego premiere bo 2+2 jest 4 ale dla niektorych to 14..... !!!!!!!!!!!! nie! lepiej napisac posta czekac 2 tyg !!! zal :D

ocenił(a) serial na 9
Grand23

na polsat sport extra we wtorki o 20.45........................................................................... ....................

ocenił(a) serial na 10
mihas

Ty... nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones