PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041018}

Zimowy monarcha

The Winter King
4,9 555
ocen
4,9 10 1 555
Zimowy monarcha
powrót do forum serialu Zimowy monarcha

Udało mi się dotrzeć do 30 minuty pierwszego odcinka. Potem ten nijaki czarny łysy Merlin zniechęcił mnie do reszty. No i oczywiście jego uzdrowienie chłopak to był trik z filmów telewizji Polsatu. Historia jakaś taka bez przewodnich treści. Mdła jak flaki z olejem. Nie da się tego oglądać. Do tego wszystkiego ten dziwny aktor grający tego uratowanego boya. Jakoś w tym serialu wszystko jest na opak. Nie wiem czy ktoś to zdzierżył, ale ja nie dałem rady. Jedynie napisy zrobiły na mnie miłe wrażenie :) Fajna czcionka oddająca klimat tamtych czasów ;)

ocenił(a) serial na 1
uczensaibaby

Czarny Achilles, czarny Merlin, czarna Kleopatra - co te wszystkie postaci mają wspólnego? Żenująco słabe adaptacje filmów/seriali.

Tego syfu nie da rady oglądać. Szkoda słów na takie coś. Taki zmarnowany potencjał...

ocenił(a) serial na 2
Sa7an

Też myślałem, że to będzie coś wyjątkowego. No ale szybko to przeświadczenie zweryfikował największy mag angielskich ziem Czarna Mamba, oj sorry to nie ten film :) haha czytaj Czarny Merlin ;)

uczensaibaby

Dzięki za oszczędzony czas, poprawność polityczna zabija kino.

rosomak62

Rasistowski motłoch zatruwa cywilizację.

doktoralban

Na chwilę obecną największymi rasistami są osoby o czarnej karnacji, więc zgadzam się z Tobą.

uczensaibaby

Akurat czarny Merlin jest całkiem logiczny. Merlin jako czarodziej mógł przybrać każdą postać. Jego wybór jest oczywisty. Któż nie chciałby być czarnym dwumetrowym graczem NBA, z ćwierć metrowym kutangiem, na widok którego mdleją białe kobiety;)

ocenił(a) serial na 2
lornemalwo

Haha otóż to. Mnie osobiście bardziej zaoferowało to, że był bez włosów, niż że był czarny. Włosy to symbol mocy. Każdy czarodziej jakikolwiek ma włosy, tym bardziej Druid.

lornemalwo

Jestem białas a też mdlały jak go dostały

uczensaibaby

Bo co rasistowska pało, bo czarnoskóry CZARNOKSIĘŻNIK to niby niezgodne z FAKTAMI historycznymi?? XD

ocenił(a) serial na 2
doktoralban

Stary co Ty taki wulgarny jesteś. Wypij meliskę i wtedy możemy pogadać. Już nie chodzi człeku o czarnoskórego aktora, ale o jego brak włosów. Każdy kto choć trochę jest w temacie wie, że włosy są synonimem Mocy. Wiec ich brak świadczy o jej braku. Do tego gdy uzdrawiał to robił jakieś mambo jambo i to nijak się ma nawet do obecnych systemów uzdrawiania ;) Poza tym tak zgodnie z legendami arkturiańskimi Merlin nawet przez rok nie był czarny. To taj jakbyś powiedział, że Lech legendarny założyciel Polski był czarny. Powodzenia :P haha

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 2
uczensaibaby

Odpadłem po 30 min. Czarny z mieczem w 5 wiecznej Brytanii od razu śmierdzi netflixem. Nie można się powstrzymać? Pewnie tez jest wątek homo… ja wiem ze to bazuje na legendzie a nie historii ale nie róbmy z ludzi kretynow

uczensaibaby

Pod względem "antyrasistowskiej" głupoty HBO konkuruje po prostu z Netflixem :). Swoją drogą nie mogę się doczekać, kiedy będzie film o słynnym królu Zulusów z dorzecza Kongo - Shaka (Czaka). Oczywiście blondwłosym i białym :).

ocenił(a) serial na 2
mordachamordasinski

haha to byłaby ciekawa koncepcja :)

ocenił(a) serial na 1
uczensaibaby

kurde faja, dobrze wiedzieć, czyli kolejna adaptacja, która nie ma nic wspólnego z książką? No i w ogóle jaki normalny, przyjacielski i racjonalny jest ten Merlin, bo jak biała postać zostaje uczarniona, to później musi być też niesłusznie prześladowana i być do bólu prawilna.

uczensaibaby

Merlin, poborcą podatkowy, Ginewra (swoją drogą tragedia) jakby podboje kolonialne przesunąć w czasie miałoby to sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones