PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107977}

Zwariowany świat Malcolma

Malcolm in the Middle
7,3 38 009
ocen
7,3 10 1 38009
Zwariowany świat Malcolma
powrót do forum serialu Zwariowany świat Malcolma

GENIALNY!

ocenił(a) serial na 10

Kapitalny serial, obejrzałem wszystkie 7 sezonów kilka razy, na kompie, nie licząc odcinków,
które oglądałem w TV. Zawsze poprawia mi humor, kreacje Dewey'a, Francisa, Reesa
kapitalne, ale wg. mnie najlepiej (genialnie) zagrał Bryan Cranston - serialowy Hal ;]

Serial wydaje się być, lekki, łatwy i przyjemny. Dużo smiechu, dużo krzyku ... ale jednak ma
przesłanie, odcinki kończą się jakimś ukrytym sensem, nauczką, radą jak należy się zachować
w danej sytuacji.

Jest pouczający i przezabawny ( nie cierpię tego słowa, ale tutaj akurat najlepiej pasuje ).

Najlepszy serial komediowy jaki widziałem, i jedyny, który z sezonu na sezon nie robił się coraz
gorszy. Dzieci dorastają, trzeba było zmienić to i owo, coś wykombinować i twórcy poradzili
sobie z tym świetnie. ( w takich Różowych latach 70'tych, 4 sezon był już słabiutki ... reszty
nawet nie dooglądałem - choć pierwsze 2 były świetne).

Naprawdę POLECAM ;]

ocenił(a) serial na 10
prucha

Zgadzam się, po prostu wspaniały, nie mogę ze śmiechu kiedy Lois się drze. Jest po prostu genialny. Wszyscy uważają że jest głupawy, ale jedno można powiedzieć, na pewno humor poprawi :)

ocenił(a) serial na 9
prucha

Miny Hala najlepsze :D.

użytkownik usunięty
prucha

To arcydzieło :)
Nic dodać, dobre uczucia wyzwala we mnie i czuje się beztrosko :)

ocenił(a) serial na 10
prucha

zapodal bys serial na siec ;p nigdzie niema z lektorem ;]

damian252

Na ii tv. info(bez spacji) są wszystkie sezony, nie wiem, czy lektorem też, ale z napisami na pewno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones