PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845407}
6,7 629
ocen
6,7 10 1 629
12 Minutes
powrót do forum gry 12 Minutes

Że mamy 10 minut a nie 12? Te dwie minuty dopiero po trzecim twiście fabularnym się wyjaśniają...

ocenił(a) grę na 8
Jabolak

Ci co grali zapewne zauważyli, mnie bardziej ciekawi motyw na samym końcu, nie do końca zrozumiałem albo nie wiem czy dobrze rozumiem ;)

ocenił(a) grę na 10
AKU

Ale wyszedłeś z pętli czy zmieniłeś pętle na inną z której znowu można wrócić do pętli?

ocenił(a) grę na 8
Jabolak

Zmieniłem na inną (pustka), a potem wróciłem do właściwej i miałem inne zakończenie ;)

ocenił(a) grę na 10
AKU

Szczęśliwe zakończenie będzie bez odwrotu. A na koniec będą napisy końcowe :) Tak bez spojlerowo ^^

ocenił(a) grę na 8
Jabolak

To takie też już miałem, nie chcę pisać, bo zaraz będzie burza, że robimy spoilery :D. Nie skumałem o co chodziło jak tych dwóch typów rozmawiało na koniec w pokoju, czy to była jakaś hipnoza?

ocenił(a) grę na 10
AKU

Tak chociaż z początku jak zaczynała się gra, miałeś dwa obrazy na ścianach po lewej na obrazie mamy książki i zaznaczoną jedną na czerwono a po prawej kwiatek Dalię. Myślałem, że gracz trafił do jakieś limbo czy piekła za to co zrobił. Trochę naiwnie się okazało ale nie zepsuło to mojego odbioru gry

ocenił(a) grę na 8
Jabolak

W drugim podejściu też ogarnąłem te obrazy, tam jest 6 zakończeń więc w zasadzie nie można tego traktować jak zamknięta historia. Może nikt nie przeczyta przypadkiem…

SPOILER

Jak rozumiem główny bohater był jej bratem, który zabił jej ojca przez przypadek a ten kumpel ojca (policjant) go zahipnotyzował i to się działo wszystko wtedy w pętli, wychodząc z pętli bohater wybiera jak to zakończyć czyli czy odejść czy ją okłamać/zapomnieć. Czy tak?

ocenił(a) grę na 10
AKU

Mi się wydaje, że ojciec go zahipnotyzował żeby pokazać mu, że nic nie da okłamywanie jego siostry ani ta nie pogodzi się z prawdą.

ocenił(a) grę na 8
Jabolak

Ok ale czyj ojciec? Bo przecież jej ojca niby on zabił więc chyba jednak nie ogarnęliśmy. Właśnie dziwne było to, że ojciec i policjant mieli ten sam głos.

AKU

Zabicie ojca(jak i cała reszta) miało miejsce w jego głowie będąc pod wpływem hipnozy.

ocenił(a) grę na 8
adamokotowski

Ok w sumie masz rację, bo ojciec przed hipnozą ogólnie mówił, że typ ma się odczepić od jego córki mimo, że zrobił jej dziecko :), teraz ma to sens. Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones