PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714427}
8,7 3 794
oceny
8,7 10 1 3794
Bloodborne
powrót do forum gry Bloodborne

Po kilkunastu latach później nowa gra Bloodborne technicznie powinna być lepsza a tu widzę niedoróbki. Planowałam kupić sobie PlayStation 4 głównie dla tej gry ale teraz mam wątpliwości. : /

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Nie zastanawiaj się tylko kupuj. Jak nie zagrasz to sie nie przekonasz. Klimat gry mozna poczuc tylko samemu grajac. Ja kupiłem razem z Order 1886 i Cień Mordoru. Tyle krytyki a naprawde dobre gry. Bloodboorne to dobra gra w oczekiwaniu na Wiedzmina 3. Dla tej gry warto kupic PS4, nieprawdaż ;)

knight25

OK, przemyślę to. Właśnie podoba mi się klimat tej gry, może się skuszę i kupię PS4.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Może będzie razem w zestawie to taniej wyjdzie. Po za tym ja mam mnóstwo gier na PS3 wiec mam w co grac na jakies kilka lat haha. Co do PS4 to warto na pewno Wiedzmina 3 (chyba ze wolisz PC) Order 1886 (krótka ale niedługo będzie na pewno dość tanio dostać) Uncharted 4 , Metal Gear Solid V The Phantom Pain. To będą świetne gry i jeżeli ktoś lubi zagłębiać się w świat, nie biegnąc na urwanie karku to gry spokojnie starczają na długi czas przyjemnej zabawy.

knight25

Taka gierka w zestawie może i fajnie ale to są tak zwane sztuczki marketingowe, już oni tak podniosą cenę żeby było dla nich korzystnie. No ale faktem jest że gierka (bloodborne) jest fajna. Nigdy nie miałam konsoli tylko zawsze komputery a zaczęło się od Commodore 64 potem AMIGA i wreszcie PC. No ale jak mnie tak gorąco zachęcasz do kupienia konsoli to może się skuszę zwłaszcza że jest niedroga. Nic nie staje na przeszkodzie żeby mieć PeCeta i konsole jednocześnie. Nie bardzo rozumiem takiego nastawienia dziwnego że jak ktoś jest zwolennikiem konsoli to jest przeciwnikiem PC. Dlatego też twierdzę że można mieć to i tamto, prawda?

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Ja nigdy nie mówie ze PC, PS4, czy Xboks sa lepsze. Kiedyś jak byłem mały to pykałem w Tanki na Pegasusie. Na Comodore grałem u kolegi. Moja mina za pierwszym razem jak zobaczyłem srubokret i kasety haha To tylko platforma do grania. Kazdy preferuje to czy tamto. Ja zawsze miałem Playstation. Wygoda taka mi sie spodobała, wkładam płytke i gram, nie martwiac sie czy mam taka karte i takie tam podzespoły. Komputera nie chce bo sie poprostu nie znam za bardzo. Na pewno konsola nie jest jakas super mocna ale za ta cene gry wcale zle nie wygladaja. Zalezy w co lubisz grac. Przeszedłem nowego Tomb Raidera na PS3 i tez mi sie podobał, na PS4 wyglada jeszcze ładniej. Mam tez Xboksa 360 ale go kupiłem tylko dla jednej serii Gears of Wars.

knight25

Ostatnio spodobał mi się sprzęt, nazywa się SUPERNOVA :
http://www.overclockers.co.uk/LP/8-pack-systems.php

Niestety jest cholernie drogi ale jak chciałbyś sobie pograć np w Call of Duty: Advanced Warfare na najwyższych detalach to taki sprzęt będzie niezbędny. Nowe gry takie jak Doom 4 czy Crysis 4 będą wymagały takiego sprzętu.

A tu ponoć najlepsza karta graficzna i stosunkowo tanio :

http://www.dns-shop.ru/catalog/i192977/videokarta-pci-e-asus-geforce-gtx-titan-z -12288mb-768bit-gddr5.html

Polecam się na przyszłość.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Gry są coraz ładniejsze wiec takie potężne komputery niedługo staną się standardem. Fotorealistyczna grafika to kwestia kilku-kilkunastu lat zapewne. Choć i błędów w grach coraz więcej. Dzisiaj juz efekty świetlne są niesamowite. Widziałem Skyrima na modach niesamowite doznania.

Imo kupiłem sobie dzisiaj Ground Zeroes.

https://www.youtube.com/watch?v=QoC7oHpeW7M

To tylko prolog.

Właściwa gra bedzie niedługo.

Afganistan, Afryka, i wiecej. Gra roku jak dla mnie i mój numer 1 ever:)

https://www.youtube.com/watch?v=74eveBPDY5o

knight25

OK, zerknę.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Własnie się dowiedziałem bo to ogłosili.. Metal Gear Solid V The Phantom Pain ma premiere 1 września. Nawet nie wiesz jak sie cieszę:DDDDD

knight25

No to fajnie, też się cieszę :D

knight25

Ostatnio spodobał mi się "Project Hon", świetna gierka się szykuje : https://www.youtube.com/watch?v=Li6HagITVuI

Albo "Lost Ark", już nie mogę się doczekać.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Project Hon strzelanka z udziałem mechów. Od razu przypomniała mi się seria gier Front Mission. Tam tez sa mechy, oraz Armore Core. Nawet ładnie to wygląda.

Lost Ark klimaty Diablo się kłaniają:D lubisz takie gry? Ładnie się prezentuje, ciekawe postacie i swiat. To wychodzi na PC? Koreance to umieją robic gry hehe. Ja ewentualnie czekam na Kingdom Under Fire II, ale kiedy to wyjdzie to nie wiem.

Z innej beczki w co gram teraz Tales of Xillia. Miła dla oka gierka, jRPG by powiedziec prosciej. Co jeszcze znowu kupiłem gierkę tym razem Yakuza 3. Jak sie wyrobie z czasem to spróbuję ograć w kolejności przed nadejściem Bloodborne:D

Z filmów obejrzałem Magia Systemu Słonecznego. Swietna seria o kosmosie. Polecam jak gdzies znajdziesz akurat mam to na DVD. Są jeszcze inne filmy z tej serii, obejrzę niebawem:)

knight25

Widać, że orientujesz się w temacie. Jeszcze nie oglądałam Magii Sytemu ale jak polecasz to fajnie, na pewno obejrzę.

Lost Ark chyba na PC ale ta gierka jest wręcz stworzona pod konsolę więc czemu miałaby na nią nie wyjść, z resztą za dużo by stracili gdyby była przeznaczona tylko dla PC.

Gry typu Diablo, I, II , III oraz podobne są fajne na pewno a Lost Ark wygląda po prostu świetnie.

Project Hon - ciekawa alternatywa dla amerykańskich produkcji, jednak ta gra ma jedną dość poważną wadę a mianowicie nie można "kruszyć" całkowicie terenu, ach jak cudna to byłaby gra gdyby wszystko dałoby się zniszczyć. No ale jaki to musiałby być kosmiczny sprzęt który udźwignąłby takie detale :)

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Fajny zestaw się szykuje Metal Gear Solid:D

http://www.pssite.com/news-40089-specjalna_edycja_konsoli_ps4_z_motywem_metal_ge ar_solid_v__the_phantom_pain_pojawi_sie_na_zachodzie_.html

Swietny desing konsolki. Po za tym chyba się wrescie skusze na taka kolekcjonerke:

http://www.pssite.com/news-39997-bioniczna_reka_snake_a_czescia_kolekcjonerki_me tal_gear_solid_v__the_phantom_pain.html

Najgorsze jest to ze mam juz konsole;/ ale do pierwszego wrzesnia jeszcze sporo czasu... hmmm

Ciekawie wyglada tez Bloodborn...

http://www.ppe.pl/news-33630-co_powiecie_na_pakiet_bloodborne___ps4__sony_szykuj e_nowe_zestawy_w_europie.html

http://www.ppe.pl/news-33462-sony_ujawnia_nowe_limitowane_pakiety_playstation_4_ w_japonii.html

Ja raczej zadowole sie wersją podstawowa.

knight25

Mam nadzieje iż ostateczna wersja Bloodborne będzie bardziej zróżnicowana jeśli chodzi o scenerię. Jeśli chodzi o walkę to zabrakło mi tutaj takich efektów jak widoczne cięcia na skórze kiedy dany potwór obrywa od nas. Brakowało mi tego w Nightmare Creatures i brakuje mi tego w Bloodborne. No i jak mówię żeby plansze były bardziej różnorodne. Zaraz przejrzę te linki co mi podałeś.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Na pewno bedzie, moze widocznych ciec nie bedzie ale krew, ogrywane konczyny na pewno. Po za tym starcia beda bardzo dynamiczne z tego co widziałem , przeciwnicy agresywni i z tego co wiem łatwo mozna zginąc. Przekonam sie pod koniec marca. No cóz za duzo mam tych gier, potem juz tylko kupie Wiedzmina 3.

Czy chodzi ci o ten Nightimare Creaturs z 1997 roku.?

knight25

Tak, Nightmare Creatures stara konsolowa gierka ale wyszła również wersja na PC. Marzy mi się Nightmare Creatures Remastered na nowym silniku graficznym z nowymi możliwościami.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Pamietam grałem na PSX, były 2 postacie do wyboru itd. Tylko ze to było wieki temu, grafika słabiutka, w dzisiejszych czasach. Jak dla mnie. Fajne gierki wychodziły na PSXa. Remastery itd to plaga tej generacji. Tyle ich co chwile wychodzi, ze głowa boli. Skok na kase, i według mnkie sztuczne blokowanie postepu Osobiście nie kupie żadnego. Wole nowe gry. Po co remasterowac jak mozna ze świeżym pomysłem stworzyc ciekawą grę. Przykład : Bloodborne. Jak dla mnie bomba.

knight25

Remaster ma dla mnie jak najbardziej sens wtedy wówczas, kiedy nowa odświeżona wersja ma poprawione wszelkie wady pierwotnej wersji. Na dodatek oprócz wszelkich poprawek ma nowy silnik graficzny, nowe dodatkowe elementy wprowadzone do gry. Czyli Remastered, Enhanced & Patched. Trzy w jednym.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

No racja, ludzie to kupią bardzo chętnie, ale Ci co nie grali. Ci co grali to tak jak ty, pragniesz Remastera danej gry, lub taki jak Ja, nie chce, ponieważ jest wiele innych tytułów i zwyczajniej na świecie nie ma czasu na powtórkę z rozrywki:P

IMO Bloodborne inspirowany jest klasykami horroru pokroju Drakula czy Van Helsing. Czyli będzie ciężki, mroczny klimat, wizualnie przypomina te filmy, ksiązki.

knight25

No to na to wygląda że pora kupić PS4. : )

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Jezeli spodobała Ci się ta produkcja to chyba warto. Po za tym jest wiele bardzo ciekawych gier.

Niedługo wychodzi podobna
Dark Souls II Scholar of the first sin. jest to remaster z ps3 jednak w kompletnej edycji z dodatkami i podbitej rozdzielczosci. Jednak ja juz go przeszedłem i raczej nie kupie(moze kiedys;P) Dodam ze bardzo trudny, choc to klimaty dark fantsy.

knight25

OK, zerknę na te produkcje.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Zerknij prosze. Premierowy zwiastun:)
Co jak co ale mnie zachęca aby zobacze na własne oczy. Gra na ok 40-50h. wcale nie tak zle:)

http://www.pssite.com/news-40178-klimat_wrecz_wylewa_sie_z_premierowego_zwiastun a_bloodborne.html

knight25

Wygląda fajnie, ciekawy teaser, zachęcił mnie :)

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Mi się strasznie spodobał ten;)
Mogę go oglądać codziennie:) Szalone wiem...

https://www.youtube.com/watch?v=NL4ZxDWLwpM

Podoba mi sie jeszcze ten. Po Wiedzminie CDRed zajmie sie tym...

https://www.youtube.com/watch?v=UWOEFkauoYY

I chce sobie kupic cos takiego...

https://www.youtube.com/watch?v=PBLpX5KjclU

Sądzisz ze łatwo coś takiego utrzymać?

knight25

Cyberpunk wygląda extra ale to tylko cinematic a jak będzie wyglądała sama gra?

Jeśli chodzi o drzewka to bardzo fajna sprawa ale gdybyś miał takiego kotka co ja mam i który zżera wszystko co zielone to nie nacieszyłbyś się tym długo :D

Wracając do Cyberpunka, chciałabym zobaczyć jakiś filmik jak ktoś przechodzi tę grę. Widać gra jest jeszcze w toku. Poczekamy, zobaczymy.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Mi się podoba tematyka cyber-punkowa , szkoda że mało jest gier. Znam tylko serie Deus Ex. HR. Łowca Adroidów dobry film. Jak wyjdzie to chętnie zagram.

Kotek-roślinożerca :D ciekawą ma dietę.

knight25

No fakt dziwny kot :)

W Deus Ex nie grałam ale słyszałam że to fajna gra. A tu ciekawy Hardware :

http://www.asus.com/pl/Motherboards/MAXIMUS_VII_FORMULA/

bardzo mi się spodobała ta płyta główna z tym że niestety jak na razie nie ma na rynku takich gier które wykorzystywałyby tak potężną moc obliczeniową. To jednak lepiej mieć taki sprzęt gdyż nie wiadomo kiedy pojawi się taka super gierka która potrzebuje potężnego sprzętu. Maximus VII Formula, podoba mi się ;)

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Kotek fajna sprawa, ja chce Golden Retrievera. Ale jeszcze nie muszę poczekać, w końcu to obowiązek a ze mna to róznie bywa...

Ok. Deus Ex dobra giera, cyberpunkowy świat, poważna tematyka, dylematy moralne, wszczepy, modyfikacja ludzi, polecam.

Hardware bardzo mocny, pewnie cena tez kosmiczna, a to tylko jeden element z całości. Do tego dodaj dobry Tv i jak dla mnie wygodny fotel, kanapa:) nie preferuje grania przed komputerem. Chociaż w takiego Elite:Dangerous chętnie bym pograł na takim kompie.

Masz kilka ciekawych skanów z Bloodborne.

http://imgur.com/a/8mgTI

knight25

Tylko jak już wyjdzie Bloodborne to nie oglądaj jak ktoś przechodzi całą grę bo zepsujesz sobie frajdę z grania ;)

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Nie nie ja nie oglądam takich rzeczy. Po za tym za duzo nie widziałem tyle co ci pokazałem i szczępki informacji, Po za tym dlugo z kupnem nie bede zwlekał:) Tylko czas na granie trzeba znaleść.

knight25

OK, a co do Golden Retrievera - dobry wybór :)

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Na pewno. To inteligętne, łagodne, przyjacielskie pieski- taki jak ja;) Na pewno sprawie sobie takiego... zaczne może jednak od drzewka :) hoc kto wie hmmm

knight25

Ciekawi mnie jedna rzecz, skoro premiera Bloodborn'a jest 25 marca to jakim cudem można go kupić już teraz wraz z konsolą PS4 ? Chyba że jestem niedoinformowana, hmmmm.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Oficjalnie gra już trafiła do tłoczni i płytki z grą są wysyłane do sklepów by premiera równo odbyła się 25 marca. Czasem ktos moze dostać już kopie o czym czytałem. Co do zestawu to raczej sprzedawany jest w dniu premiery. Mhhh jezeli taki widziałaś to powiem ,,good for you,, :)

Rozśmieszył mnie trailer Battelfield: Hardline:D

https://www.youtube.com/watch?v=MaU-e89rvuU

Podoba mi sie i ograł bym ją szczególnie dla single player:D

knight25

No w każdym razie natrafiłam na stronkę gdzie w zestawie z konsolą była gra Bloodborne ale pewnie jest tak jak mówisz.

Hardline - fajna sprawa, przypomina mi się film "Gorączka" (Heat) :) Jak oglądam ten filmik, może właśnie twórcy inspirowali się tym filmem.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

No nie wiem ale z tego co widziałem gra przypomina zabawę w policjantów i złodziei. Czyli coś nowego niż dotychczas( rózne kampnie na bliskim wschodzie itd.)

Wczoraj odbyła się premiera Tekkena 7 na automatach w Japonii. Świetna sprawa, to chyba jedyny kraj gdzie jeszcze na potegę ludzie chodzą do salonów gier. Swoja drogą tez miałem okazje chodzić po tych salonach:)

Masz jakiś ulubiony gatunek gier?

knight25

Tak, bardzo lubię RTS'y jak np seria Command & Conquer. Lubię też "strzelanki" 3D ale nie każde, gra oprócz dobrej grafiki musi posiadać klimat a jeśli takowa gra nie posiada takiego klimatu, to no cóż , dużo traci na tym. Teraz tworzą nowego commnd & conquer ale mam duże obawy co do tej produkcji gdyż ci ludzie co aktualnie ją robią, po prostu nie posiadają jakiejś inwencji twórczej i wcale nie zdziwię się jak projekt upadnie.

knight25

Dziwne, gdzieś mi wpis zniknął. Jaki gatunek gier lubię? Bardzo lubię RTS'a - Real Time Strategy. Czyli np seria Command & Conquer. Lubię także strzelanki 3D ale nie wszystkie, tylko te które mają odpowiedni klimat. Jeśli chodzi o serię Command & Conquer to właśnie powstaje tyle że dość długo im to schodzi i twierdzę iż ludziom odpowiedzialnym za nowego C&C brakuje pomysłów i jakiejś inwencji twórczej dlatego też nie zdziwię się jeśli ten projekt upadnie.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Hihi nagle sa dwa;) Swietna seria ale gralem dawno temu. Tej najnowszej nie widzialem , musze sprawdzic . Kiedys gralem w Suprime Comander strasznie mi sie podobala, do puki laptop mi sie nie popsol. Az bym zagral ponownie, jeszcze najlepiej z kims.

knight25

No właśnie kampania w wersji solowej szybko się nudzi ale za to multiplayer to co innego. Niestety mam za słabe łącze i wiele różnych problemów technicznych aby grać w multiplayer. Twórcy gry np C&C nie przewidzieli różnorakich problemów natury technicznej dlatego też po prostu nie da się grać przez sieć. : /

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

NO ja przez siec tez rzadko gram. Z powodu neta. W Suprime Comander grałem z kolegą przez LAN. Było ciekawie bo przeciez strategie zawsze są ciekawe;) Przewaznie jednak preferuje granie fabularne, puki kiedys nie bede miał super-hiper-mega szybkiego łącza.

Fajny trailer Bloodborne.

http://www.pssite.com/news-40311-lowy_sie_rozpoczely__zobacz_nowa_reklame_telewi zyjna_bloodborne.html

knight25

No ciekawy trailer, gdzieś widziałam że podobno w Bloodborne mogą grać dwie osoby. A jeszcze lepiej by było gdyby dwie konsole połączyć kabelkiem i grać na dwie osoby. Czyli postać komputerowa jednego gracza jest na jednym ekranie a postać wirtualna drugiego gracza jest na drugim ekranie. W ten sposób zachowana jest pełna swoboda poruszania się po planszy jednego gracza oraz drugiego. Więc gdyby była taka opcja połączenia dwóch konsol PS4 to byłaby super jazda.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Już wyjaśniam... z tego co czytałem to bedzie taka mozliwośc by zagrac w trzy osoby w multiplayer. Będą pomagały sobie na wzajem. Problem polega na tym ze ta opcja bedzie dodana przy pierwszym pachu który warzy 3 Gb. sporo. Ponadto poprawia kilka błędów. To juz chyba standard ze kazda gra ma wypuszczane łatki co jakis czas.

Z tymi połączonymi konsolami to nie wiem. Kiedyś słyszałem ze na PSX były jakieś gry w ten sposób.

We dwoje to fajnie sie gra w strzelani na podzielonym ekranie. Mój faworyt to Residen Evil 5 i Seria Gears of War:)

Kupiłem sobie Tomb Raider Definitive Edition... ehhh ten nałóg chyba jestem szalony;) cóz kiedyś na pewno ogram.

Ponadto zamówiłem Pre-Order Bloodborne. No cóż gra mi się podoba, trzeba mieć:) prawdopodobnie bedzie w środe.

knight25

Chyba z czasem będzie coraz więcej gier które są tylko na konsole. Jest to taki rodzaj wymuszenia na graczach żeby kupili PS4 czy xboxa. Na szczęście taki xbox czy PS4 są niedrogie a jedyny problem to taki że PeCetowcom trudno będzie się przyzwyczaić do grania Game - Padem. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić granie w Quake III Arena padem no ale może się mylę. Teraz czekam na Quake V i Dooma 4. Wiem że panowie z ID - Software nie mają pomysłów na grę bo gdyby mieli to ta gierka już by wyszła, zarówno jedna jak i druga.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Dziwne ze nie które wiadomości nie widać... hmmm

ok to tylko przypomne ze Bloodborne bedzie posiadał Multiplayer dla 3 osób, po ówczesnym ściagnieciu pacha 3gb w dniu premiery.

Nie sądze, akurat Bloodborn jest ekslusiwem na PS4 ale mało tekich gier . kazda platforma posiada kilka takich. Np nowy Rise of Tomb Raider ukarze sie na Xone, ale słyszałem ze bedzie kiedyś i na inne platformy. Gry sie przenikaja i aby zarobic coraz cześciej wypuszczane sa na PS3, X360 ,PS4,Xone, PC równocześnie. Wiedzmin tez bedzie dostępny na wszystkie platformy. Do wyboru do koloru:) Ja jednak pozostaje przy PS3, PS4.

Do pada mozna sie przyzwyczaic. Przeciez ludzie tez graja nimi na PC. Jedynie strzelanki i strategie wymagaja myszki tak na powaznie chociał mozna sie kłucic. Quake to tylko 2 grałem kiedyś. Hmmm kiedyś za małolata grało sie w Duke Nuke 3D. :D Widze tez ze ograłas kilka fajnych tytułów .


ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Hej i jak tam wrarzenia po Bloodborne. Zagrałaś ?

knight25

Witaj! Jeszcze nie grałam ale już się przymierzam :) Już niedługo dostaję kasę i kupuję.

ocenił(a) grę na 10
nudecroft

Super bo gra ciekawa, troche droga, ale warto zagrac jak bedzie okazja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones