PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714427}
8,7 3 809
ocen
8,7 10 1 3809
Bloodborne
powrót do forum gry Bloodborne

Po kilkunastu latach później nowa gra Bloodborne technicznie powinna być lepsza a tu widzę niedoróbki. Planowałam kupić sobie PlayStation 4 głównie dla tej gry ale teraz mam wątpliwości. : /

knight25

No tak myślę :) Gierka ma klimacik jak za dawnych lat w Nightmare Creatures.

ocenił(a) grę na 10
knight25

Rozumiem że posiadasz Ps4, tak wiec mam pytanie, czy mając grę na PS3 np The Last of Us będę mógł odpalić ta grę na PS4 ?

ocenił(a) grę na 10
Meija17

Nie gry z PS3 nie działaja na PS4 . Moze kiedyś wprowadza taka zmiane w update konsoli. Szkoda. Akurat The Last of Us wyszła na PS4 ale w porównaniu z PS3 w grafice niema. Jednak sama historia to inny temat:)

ocenił(a) grę na 10
knight25

A no to lipa bo mam zamiar zakupić PS4 i miałem nadzieje że gierki z PS3 będa działać gdyż konsoli PS3 wczesniej nie miałem. Miałem x360.

knight25

Hmmmm, Twój ostatni wpis nie został wpisany na forum ale dostałam go mailem :) Dzięki za odpisanie.

knight25

Bloodborne to taki horror slasher i jest to bardziej slasher niż horror. Natomiast bardzo spodobała mi się gra "Layers of fear" moim zdaniem doskonała. Jak lubisz klimaty starych posesji typu Bloodborne to "Layers of fear" powinni Ci się spodobać bo pod względem merytorycznym czyli pod względem treści to Layers of Fear wypada lepiej. Takie jest moje zdanie a ciekaw jestem Twojego.

nudecroft

Bardzo ciekawa jestem Twojego zdania.

użytkownik usunięty
nudecroft

widziałem gameplaye i masz rację, tylko tamta była chyba lepsza, świat gier wszedł w jakieś cykle, gdzie co jakiś czas odświeża się coś starego pod płaszczykiem nowości, fakt, że ta gra jest bardzo podobna do Nightmare Creatures tu nie ma wątpliwości

Cieszę się że też zauważyłeś podobieństwo. Tak to już jest że różne firmy czerpią inspiracje od innych. Bardzo ciężko jest wymyślić coś zupełnie innego i oryginalnego. Dlatego też w nowych grach zawsze zobaczysz coś co już gdzieś i kiedyś widziałeś wcześniej.

użytkownik usunięty
nudecroft

nowa grafika daje takie możliwości, nikt młody raczej już nie zagra w tamtą grę (nie skończyłem jej przez jakiegoś buga), psx to już prawie 20 lat temu, mało kto ma nawet takie możliwości;
gry są już w głównym nurcie, co jakiś czas będą powtórki, odświeżanie starych tytułów (mniejszy koszt marketingu), lub używanie starych pomysłów, tak jak to się dzieje w muzyce, filmie nawet książkach; więc w sumie rzadko będzie coś naprawdę nowatorskiego, za dużo pieniędzy się wkłada w ten biznes;
osobiście patrząc na gameplaye nie zachwyciłem się, nic nowego w sumie, ale za to w ładnej oprawie;

Nightmare Creatures była fajną gierką ale dziś jest już przestarzała dla nowego pokolenia. Jest jednak sposób by ją odświeżyć, nie należałoby ją tylko prze-konwertować ale trzeba by było zrobić ją od nowa na nowym silniku graficzny z tym że system walki zostałby ten sam - tu bez zmian, te same potwory i ta sama muzyka, ten sam interface. Jednak posiadająca nowy silnik graficzny np Dunia Engine. Następna rzecz to poprawienie wszelkich błędów technicznych i grywalnych nowa wersja gry nie może posiadać tych błędów co oryginalna stara wersja. Kolejna rzecz to wzbogacenie o nowe elementy rozgrywki i wreszcie ostatnia rzecz : nowe wersja Remaster musi działać na najnowszych systemach typu windows 7 i 8. To w taką gierkę bym zagrała.

użytkownik usunięty
nudecroft

wydaje mi się, że walka w tamtej gierce to był koszmar :) natomiast sam pomysł, świat, styl był całkiem świeży jeśli chodzi o gry, zapadł w pamięci + Marylin Manson w intro, zreszta długo można wymieniać tytuły z pierwszego psa, które po prostu były genialne (ogólnie fabuła była zazwyczaj taka sobie ale gameplay wymiatał, teraz starają się na odwrót)
kwestia robienia starych gier na nowych silnikach , z pierwszym Resident Evil zrobiono coś podobnego, ale nie grałem nie wiem jak wyszło, zdecydowanie Nightmare Creatures to nie jest jakaś znana seria, żeby znaleźli się chętni na coś takiego

Dużym plusem gry Nightmare Creatures była muzyka, świetna nastrojowa muzyka oraz efekty dźwiękowe. Jeśli chodzi o system walki to był to taki system kombosów na PC bo na PlayStation może było inaczej. Klimat gry NC był doskonały. Z kolei w Bloodborne mamy tu taką powtórkę z rozrywki. Tak jak mówię "REMASTER" ma sens bo jest dobre zarówno dla nowego pokolenia jak i starego. Jeśli masz chęć to mogę Ci wysłać cały soundtrack z Nightmare Creatures tylko musiałbyś podać mi podać e-maila to po jednym utworze może się przeciśnie

użytkownik usunięty
nudecroft

nie trzeba wszystko jest na yt, manson pomylił mi się z zombie :)

: )

ocenił(a) grę na 8
nudecroft

Ja te se kupie pleyaka bo nowa giera wyszła:D

twokill

Coś ty, poczekaj na PlayStation 5 :)

ocenił(a) grę na 8
nudecroft

Tylko playstation one na zawsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones