PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608736}

Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition

Castlevania: Lords of Shadow
8,0 1 326
ocen
8,0 10 1 1326
Castlevania: Lords of Shadow
powrót do forum gry Castlevania: Lords of Shadow

jakieś ustawianie kamiennych puzzli by przelać krew foundersów. Dobrze, że skończyłem
podstawkę bo DLC nie zamierzam..wywaliłem te gre z dysku. Pal licho że to zagadka, ale nie
mogłem nagl nie wiedziec czemu cokolwiek sensownego zrobic....pewnie bylo trza wcisnac E czy
cos ale gra mi tego nie pokazywala wiec wkur.wi....łem sie nim to rozwiazalem. Nie mam
cierpliwości do takich rzeczy. Zagadki spoko, ale czemu zmuszają mnie do zagladania w internet
jak je zrobic....nie jestem miłośnikiem zagadek i średnio sobie w nie radzę, jak za pewne sporo
graczy więc po chu..je dają? Jakby były łatwiejsze to ok, ale większość była trudna i wymagała
dużo myślenia. Niestety myślenie i analiza przy zagadkach to nie moja broszka..jestem w tym do
dupy.

ocenił(a) grę na 8
The_Fallen

W tej zagadce trzeba pamiętać, że te trzy wskazówki ułożone są z trzech różnych stron, wtedy wszystko się rozjaśnia.
Osobiście zagadki w slasherach to dla mnie ważna sprawa, gdyż ciekawie poprowadzone łamigłówki urozmaicają rozgrywkę.

Pozdrawiam.

kyniu123

no tak, ale ta mnie wk.urwiła do tego stopnia ze olałem dalszą grę.....

ocenił(a) grę na 9
The_Fallen

He, no to współczuję koledze! Ale szczerze mówiąc, w całej tej grze zagadki są niezwykle trudne, pomysłowe i... stylowe. Doskonale wyreżyserowana gra.
A DLC zaliczyłem oba, ale są po prostu fatalne. Nie ten klimat, co w podstawowej grze. Ta jest urzekająca. od czasu do czasu włączam ja tylko dla samej muzyki i jakiejś pojedynczej misji.

laxman

to prawda, zagadki sa fajne ale ta mnie wnerwiła..na szczescie przeszdlem podst. kampanie i ''zabiłem'' SATANA

The_Fallen

w sumie nawet prawie cały pasek zycia i dwoch rodzaji magi mialem zapelnione....ja jestem dobry w szukaniu choc niektore znalesc w ch.uj trudno. Są w tej grze tez skrzynie które nie miałem pojecia jak otworzyc..takie jasno niebieskie sie swiecace

The_Fallen

To już mogłeś z jakieś solucji skorzystać, lepsze to od olewania gry :)

michal.2907

nie pomyslałem.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Gry nie są specjalnie robione pod Ciebie, niektórzy lubią zagadki;) Poza tym ta była bajecznie prosta;)

eragonmark

wiem ale miałem chyba buga, bo nic nie chciało się obracać ani dobrze działać. Może to mój błąd, kto wie.

ocenił(a) grę na 10
The_Fallen

Zdarza się i tak;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones