PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719587}
7,6 274
oceny
7,6 10 1 274
Darkwood
powrót do forum gry Darkwood

Zmarnowałem prawie 40 godzin na tą straszliwie nudną grę. Z początku bardzo podobał mi się klimat, ale po pierwszych kilku godzinach limity czasowe stają się frustrujące i niszczące cały klimat tak misternie budowany. Przyznam, że na każde 6 godzin gry przypadała ciekawa, klimatyczna scenka lub krótka historia. ZA MAŁO by nazwać to dobrą grą, nawet jakby to był walking simulator.

Mega zawód dla mnie, bo spodziewałem się że będzie tylko lepiej i lepiej, a nie dość że czuję iż zmarnowałem strasznie dużo czasu przez, to jeszcze ostatecznie glitch pod koniec gry uniemożliwił mi nawet zakończenie tego niedorobionego tytułu.

ocenił(a) grę na 10
DiegoTan

Jak niby zmarnowałeś na to 40h, skoro taki noob jak ja ukończył Darkwooda w niecałe 20? A od wszelkich rogalów i soulslików się odbijam jak piłeczka pingpongowa

ocenił(a) grę na 1
awesta

Siema, nie pamiętam bo to było kilka lat temu, ale pamiętam że zanim się tak zdenerwowałem na tę grę to próbowałem zrobić 100%.

ocenił(a) grę na 10
DiegoTan

Jeśli nadal masz tę grę w bibliotece to daj jej jeszcze raz szansę :) A żeby się tak nie męczyć - polecam normalny albo nawet łatwy poziom trudności. No chyba, że już ukończyłeś i nie Twoje klimaty. Mnie gra w sobie rozkochała, jedna z najlepszych w jakie grałem - a obok SOMY - najbardziej klimatyczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones