PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739052}

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Mankind Divided
7,4 1 992
oceny
7,4 10 1 1992
Deus Ex: Rozłam Ludzkości
powrót do forum gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości

... dzień w dzień odwiedzając wszystkie strony, że a nuż zapowiedzieli... Doczekałem się. Trailer wgniata w fotel - oglądałem już więcej niż dziesięć razy, McCann już pierwszym utworem pokazuje, że soundtrack będzie genialny. No i cholera jasna! Adam Jensen! Od czasu kiedy zagrałem w Human Revolution jest moją ulubioną postacią we wszystkim.

Ciekawe jakie zrobią zakończenie kanoniczne dla HR. Podobno z każdego zakończenia coś wezmą i zrobią jedno. W zwiastunie widać Jensena w wodzie, więc zniszczenie Panchea'i jest faktem (tak samo jak brak Malik - umarła? A może musiała skończyć z lotnicwem z powodu odniesionych obrażeń (Hengsha)), śmierć Sarifa na Panchea'i? Wydaję się to być realne. Zresztą w GI napisali, że jego biznes upadł w MD. Kto wie.

Czego pragnę:
- dalszego wątku Megan Reed. No przecież Bob Page będzie więc znając ostatnią scenę z HR jak dr. Reed może nie być? Liczę, że dostaniemy trochę światła na to co się stało w HR (porwali ją naprawdę czy wszystko było zaplanowane?). Na dodatek liczę na jakąś wzmiankę o związku Reed z naszym cyborgiem o złotym sercu (chemia Toufexis'a z Boback była niesamowita (w końcu są małżeństwem) i te 2-3 sceny były świetne. Ogólnie to chcę duuuużo Megan Reed (pewnie jako jedyny);
- kamery z trzecioosobowej (może być przełączana), chowanie się za osłonami niech zostawią takie jakie było w HR;
- długa, genialna fabuła, a przede wszystkim RÓWNA;
- smaczki z życia Jensena;
- mniej więcej otwarty świat, miasta żeby NIE były takie jak w HR (kilka ulic i już, no cholera!);
- takedowns w HR były spoko, ale odrywało to od rozgrywki. Może być coś podobnego co jest w Dishonored;
- żeby mi poszło w HD z antyaliasingiem;
- żeby tym razem wydali cały soundtrack, a nie że trzeba sobie muzykę z gry exportować (ile to genialnych utworów nie było na ścieżce dźwiekowej w HR, aż się serce kraja!);
- żeby Cyberpunk 2077 nie miał szans z Mankind Divided;

I don't always pre-order games, but when I do it's Deus Ex! Czekam na pre-ordera kolekcjonerki, a tym czasem wsiadam do Hype Train i czekam do... wiosny 2016. To wydaje się być odpowiednia data.

ocenił(a) grę na 9
elohelo123

Pozostaje mi tylko podpisać się pod tym co napisałeś. Ja też tak spędziłem ostatnie 4 lata... ;) Pozdrawiam i życzę Tobie i sobie, aby kolekcjonerka była PRZEKOZACKA!

ocenił(a) grę na 8
elohelo123

HR uwielbiam więc też się bardzo ucieszyłam. Choć byłam trochę zdziwiona że znowu będziemy grać Jensenem - zgodnie z moim zakończeniem HR powinien nie żyć - wątpię by ktoś mógł przeżyć zniszczenie Panchei, trochę to naciągane, no ale... ważne że gra powstaje :) Zresztą przy grach z wieloma zakończeniami to odwieczny problem gdy powstaje sequel, bo najczęściej okazuje się wtedy że tak naprawdę to wybory graczy większego znaczenia nie miały.

Co do braku Malik to nie wysuwałabym większych wniosków - w końcu nie była jakąś kluczową postacią i to że nie ma jej w trailerze o niczym nie musi świadczyć. Nie zdziwiłabym się gdyby nie padła o niej żadna wzmianka w MD.
Też liczę na wątek z Megan, jak również z Pagem, Everettem i w ogóle na dużo Illuminatich. Ten wątek był moim ulubionym w pierwszym Deusie więc cieszy mnie że trailer sugeruje że będą ważną częścią tej serii.
Jestem całkiem spokojna że tego nie schrzanią, raczej nie zawodzę się na Square Enix. Odkładam na PS 4 i czekam równie mocno co na nowego Wiedźmina.

elohelo123

Twórcy wspominają też, że "Mankind Divided" ma stanowić bezpośrednią furtkę do historii z pierwszego Deus Exa i niewykluczone, że usłyszymy w MD w jakiś sposób o JC Dentonie - pamiętajmy, że urodzi(ł) się w roku 2029, czyli roku, w jakim rozgrywać się będzie nowy Deus Ex :) Jeszcze bardziej podekscytowani? Bo ja tak :)

A gdzieś w przyszłości nie miałbym nic przeciwko remake'owi DX1, jeśli zachowany zostanie scenariusz oryginału - jedynka jest genialna, ale pewne rozwiązania gameplayowe z "Human Revolution" oraz współczesne technikalia mogłyby się wspaniale przysłużyć tej opowieści. Takie to moje gdybanie, ale na 20-lecie DX1 taki prezent byłby czymś wspaniałym... Rozmarzyłem się ;)

Hemulen

Powiedzmy że scenariusz zostanie, lokacje dostaną lepszą grafikę i muzykę od McCanna i gra będzie mieć rozwiązania z Human Revolution było by świetnie ponieważ do przejścia jedynki zniechęciła mnie nie grafika a gameplay który się trochę zestarzał

elohelo123

Zgodze się z tym trzecioosobowym trybem. Na początku 2016 kupuje PS4 i fajnie by było gdyby zrobili limitowaną edycję PS4 (wygląd DX, motyw i może jakaś ekskluzywna zawartość do DX)

ocenił(a) grę na 9
elohelo123

Deus ex is back baby :DDDDDDDDD

ocenił(a) grę na 6
elohelo123

Czekałeś tyle lat. Dostałeś słabą grę... Przykro mi. Też się zawiodłem :(

ocenił(a) grę na 8
Fearless_HYJ

podpinam się. W porównaniu do HR... nie ma w ogóle startu. Z tego co widzę na necie to przeszedłem już ponad połowę gry, a tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi.

Dostajemy jedynie pragę i jakąś wioskę na wysypisku i chyba tyle. Megan red jak na razie 0. Zero sexu z dziwkami w red tea czy jak to sie nazywa, zabijam kogo popadnie - z nudów zacząłem tłuc policjantów na ulicach. Mówi się, że gra ma mieć jakieś kupne DLC z dodatkowymi misjami i mapami, ale tak szczerze... Płacę 150 zł, instaluję 60GB gry z 3 mapami i mam kupować DLC ??? Czy oni są normalni ???

ocenił(a) grę na 6
jan111to

DLC zostało wyrżnięte z głównej gry i sprzedaje się je osobno. Więc kup, to tak jakbyś miał pełną gierkę.

ocenił(a) grę na 8
Fearless_HYJ

no już pędzę kupować, nie mam na co pieniędzy wydawać. jesteś normalny ?

ocenił(a) grę na 6
jan111to

Jestem. Po prostu upodobałem sobie sarkazm.

ocenił(a) grę na 8
Fearless_HYJ

acha ok

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones