PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739052}

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Deus Ex: Mankind Divided
7,4 1 993
oceny
7,4 10 1 1993
Deus Ex: Rozłam Ludzkości
powrót do forum gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości

Kolejna część przygód Adama i po bardzo dobrej pierwszej powiem że w Mojej ocenie ta wypada minimalnie słabiej, co nie oznacza że jest zła. Głównym atutem jest fabuła, bardzo mroczna, pełna trudnych wyborów, często decyzji gdzie nie ma dobrego rozwiązania i wybieramy "mniejsze zło". Gra rozgrywa się w Pradze która wypada świetnie do czasy, do jakiś 70% świetnie, masa szczegółów, klimat jak w pierwszym mieście z Half Life 2, tylko że w pięknej oprawie i z niesamowitą szczegółowością, jednak na trochę przed końcem gry coś się zmienia i żeby nie wchodzić w szczegóły, sprawia to że wizualnie wygląda to gorzej i jest po prostu męczące. Sama rozgrywka uległa ulepszeniu w porównaniu z jedynką, można bardziej skupić się na skradaniu, a z drugiej strony mamy masę dodatków do broni i dość prosty system jej ulepszania, na mały minus tylko sposób rozwoju postaci, który jest OK, ale ten z buntu Ludzkości odpowiadał Mi bardziej. Przyczepić się mogę do poziomu trudności, bo często mamy tu denerwujące wahnięcia, gdy przez jakieś 3 godziny lecimy bez problemu, a potem nagle zatrzymujemy się na jakiś czas, bo nagle poziom trudności wzrasta na jeden moment. Zawiodły Mnie też trochę misje poboczne, bo jak jest trochę naprawdę dobrych to reszta jest dość krótka i przeciętna ze strony fabularnej, a jakby podliczyć te dobre to jest Ich naprawdę mało. Mimo to ukończenie gry zajęło Mi 19 godzin, co złym wynikiem nie jest, jednak jak odejmie się od tego czasy ładowania to tak pięknie nie jest.
Podsumowując to co najważniejsze jest na wysokim poziomie, jednak nie wszystko jest idealnie dopracowane przez co jakoś nie będę mocno czekał na kontynuację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones