PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606777}
8,8 23 650
ocen
8,8 10 1 23650
Gothic II
powrót do forum gry Gothic II

Powiedzcie kim najbardziej lubicie grać. Ja najbardziej lubię grać najemnikiem. Gra jest wtedy najciekawsza ale za to najsilniejszą postać można stworzyć grając magiem. Choć samo zostanie magiem jest bardzo trudne ;)

ocenił(a) grę na 10
katedra

Grafika to ostatnia rzecz, która mnie obchodzi. Mogą być starocie. Pamiętam, że 'Divine divinity' też spełnił moje oczekiwania.

ocenił(a) grę na 10
michal.2907

Ja jednak nie potrafię się przemóc do gier przed 2010-2011 rokiem, może z niewielkimi wyjątkami. Jednak gra wideo to dzieło wizualne i od wizualiów rozgrywkę się zaczyna. Jeśli tu coś mi nie pyknie, nie brnę, pomimo zapewnień.

ocenił(a) grę na 9
michal.2907

prawda mag wymiata i to jest najlatwiejsze co moglo by byc

ocenił(a) grę na 9

Najemnikiem, według mnie ta ścieszka najbardziej pasuje do Beziego ;D. Osobiście grałem najemnikami bo na farmie Onara możemy spotkać sporo znajomych z nowego obozu, no najemnicy według mnie są spoko ;)

użytkownik usunięty

Przeszedłem tą grę po kilka razy w każdej gildii. Każdym grało mi się ciekawie, ale jednak mimo wszystko Paladyn < Mag Ognia < Łowca Smoków.
Szkoda, że w Nocy Kruka ułatwili dostanie się do Magów Ognia, co i tak było łatwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones