PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 298
ocen
5,9 10 1 4298
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

Ta gra moim zdaniem najgorsza gra 2016 jak i z całej Mafi Ta gra jest oparta na robieniu tego samego teoretycznie naszym zadaniem jest zabijanie co ras to wyżej postawionych Mafijnych bosóf a praktycznie to jest kopiuj i wklej rozciągnięte na całą grę Ja bym wolał dostać 5 porządnych misji i bawić się 3 h nisz męczyć przez 30.A i jeszcze ta kolorystka cały obraz jest strasznie rozmyty ale jest prosta modyfikacja która nam ten obraz rozmyty usuwa i daje normalny nie zapominajmy o systemie sefu a raczej o tym że go niema o sztucznej inteligencji przeciwników porównanych do kabanosa o częstych bagach dziwnych efektach pogodowych wszechobecnym uczuciu że to nie jest skończony produkt tylko wydany pośpiechu prototyp . Mafia III najzwyczajniej świecie mnie rozczarowała mnie dlatego że zmarnowano tu naprawdę duży potencjał .Jestem pewien jakby dać deweloperom jeszcze kilka miesięcy na dopracowanie optymalizacje przecięcia zbędnych treści to moglibyśmy otrzymać jedną z najlepszych gier w tym roku a zamiast tego otrzymujemy niedokończony produkt 3/10

ocenił(a) grę na 6
dawidpakmur1111

Dokładnie powtarzające się w większości misje praktycznie kopie poprzednich są strasznie irytujące kilka ciekawych misji to za mało niestety do tego lagi ogromne błędy graficzne (grałem na PS4) nie ma co porównywać do legendarnej jedynki czy świetnej dwójki a szkoda bo znakomita fabuła w tej grze to chyba jedyny plus

ocenił(a) grę na 5
dawidpakmur1111

w poprzednich mafiach była otoczka fabularna, dużo cutscenek, tutaj fabuła jest w pierwszych 2 godzinachi to jaka zajebista, a tu nagle bęc otwarty świat i koniec zabawy, byłoby to ok gdyby zrobili cutscenki do każdej misji a tak rzeczywiście jest to takie kopiuj wklej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones