PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 298
ocen
5,9 10 1 4298
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

To juz nie bedzie to samo... nie bedzie klimatu lat 30., 40., gangsterskiego, włoskiego klimatu

ocenił(a) grę na 9
paw_2

a kto powiedział, że będzie i że wgl ma być to samo?

krzychu1323

No właśnie nikt i wg mnie to źle :)

ocenił(a) grę na 9
paw_2

nic nigdy nie będzie stać w miejscu dlatego, że Ty tak chcesz :)

krzychu1323

Czasem stanie w miejscu jest dobre :)

paw_2

Stanie w miejscu nigdy nie było i nie jest dobre. Żadna firma sobie na to nie może pozwolić bo to nigdy jeszcze nie przyniosło zysków. Dla pocieszenia włącz sobie dokument (jest na YT) "Kokainowi kowboje". Mam nadzieję, że udzieli Ci się klimat bo twórcy mówią iż wzorowali się m.in. na tym dokumencie. Mnie się podobał. Oglądnąłem i teraz czekam na Mafię III. Nie liczę na to, że pobije "lost Heaven" bo to jest niemożliwe ale liczę na ciekawą rozgrywkę pełną fajnych różnorodnych misji.
Niestety klimat już nie powróci bo i młodzież dzisiaj oczekuje czegoś zupełnie innego.

ruffio_filmaniak

Otóż to, a właściwie to zupełnie odwrotnie... Teraz stawia się na pierwszym miejscu zysk, a dopiero potem przykłada się do robienia gry jako "dzieła", przez co wirtualna rozrywka traci na klimacie. :(

ocenił(a) grę na 6
krzychu1323

Nie chodzi o to że ma stać w miejscu, ale grę z serii Mafia kupuje się po to by móc się w niej wcielić w gangstera, mafiozę, a nie w mściciela hurtem wykańczającego gangsterów. Zepsuli charakter serii i tyle. Sama gra nie jest na razie taka zła gra się przyjemnie, ale to już nie Mafia.

ocenił(a) grę na 3
paw_2

Mafii 1 to to nawet nie dorówna w 10 % :)

ocenił(a) grę na 5
paw_2

"Człowiek z blizną" udowodnił że gangsterski klimat można zachować nawet i w latach '80.

Kadex

Co prawda jest to zupełnie inny klimat... i nie jest to film o wyrafinowanej Mafii z zasadami i o ich intrygach jak Godfather, Goodfellas, Bronx Tale. Scarface to film o prostakach nie umiejących się nawet wypowiedzieć po angielsku, którzy strzelają za nim pomyślą a ich chciwość i mania wielkości zabiera im rozum... Film jest po prostu inny. Do grona filmów gangsterskich jest zaliczany przez to, że główni bohaterowie to gangsterzy i film ujawnia struktury mafijne, wzloty i upadki ich członków.
Ale nie jest to klimat 'gangsterski' :)

ocenił(a) grę na 1
paw_2

Gra zmienia nazwę na Gniot 3

ocenił(a) grę na 3
zam72994

przyznam rację. dałem 3 tylko za jakąś fabułę bo cała gara jest słaba zwłaszcza jak porównasz z M2... totalnie szkoda wydanej kasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones