PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 317
ocen
5,9 10 1 4317
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

Mafia 3

ocenił(a) grę na 8

Moim zdaniem gra ma swoje plusy i to spore.Motyw zemsty może i oklepany ale sama historia poprowadzona jest solidnia.Ma w sobie wiele ciekawych,charakterystycznych postaci.M.in Ojca Jamesa czy Donovana.A także wiele innych.Przerywniki filmowe wyglądają i są świetne.Mają swój urok i klimat.Klimat także tworzony przez dobrą ścieżkę dźwiękową i świetne głosy postaci.Miło widzieć także Vita,który ma swoje 5 minut w tej grze.Cieszy też motyw z oddawaniem dzielnic poszczególnym gangą.Moim zdaniem,pozytywnie wpływa na rozgrywkę.Zawsze dostajemy coś w zamian od danej frakcji,Od innej niestety nie ale coś za coś.Lubię takie wybory w grach komputerowych.Gameplay jest conajmniej dobry,Sterowanie postacią,model strzelania czy jazda samochodem są dobrze wywarzone.Miasto i jego obrzeża także mają swój urok.Gra także nie jest krótka.Przejście zajęło mi te 25h ale gdyby reszta znajdziek itp to dobiłbym do 30h spokojnie więc jak na dzisiejsze standardy jest dobrze.Chociaż nie można ukryć,że zbieranie znajdziek po czasie się nudzi.Grafika w samej grze jest niezłych lotów ale nic ponad to.Nie kłuje jednak w oczy.Rzadko spotykałem bugi itp Optymalizacja także jest na przyzwoitym poziomie.Po patchu naprawdę dobrze to działa.Nie ma do gry większych zarzutów.Czasem irytowały mnie misje czy nachalna ilość przeciwników ale to drobnostki.Ciche mordowanie także sprawia frajdę choć gwizdanie na cały magazyn by przyciągnąć uwagę jednego oponenta wyglądać dość zabawnie ale nie psuje rozgrywki.Ode mnie gra dostaje 8/10.Nie ukrywam,że bawiłem się przy niej nieźle.Choć można by było dodać bardziej różnorodne misje poboczne oprócz znajdziek i paru zadań dla frakcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones