PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 317
ocen
5,9 10 1 4317
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

Plusy i minusy

ocenił(a) grę na 4

+soundtrack - najlepszy razem z vice city, w radiu co chwila leci jakaś dobra nutka, a akcje ze znanymi kawałkami są super zaaranżowane
+cut-scenki - mimika i ruchy postaci to najwyższa liga
+fabuła - nie jest powalająca, ale chce się ją poznać
+model jazdy - dawno mi się tak fajnie nie jeździło w grze
+feeling strzelania
+brutalność - czasami przerysowana, ale widać, że twórcy się nie cackają

-sandbox - gra chce być sanboxem, ale tak naprawdę nie ma nic do zaoferowania w tej kwestii (nawet ubrania nie można zmienić XD), Mafii na lepsze wyszłaby bardziej liniowa rozgrywka jak w prologu
-powtarzalność - przejmowanie każdej dzielnicy to ten sam schemat, pod koniec robiło się to wszystko od niechcenia i z megą wprawą, mi akurat te biznesy przejmowało się fajnie nawet pod sam koniec, ale na pewno można było to zrobić lepiej
-AI - szczególnie policja się nie popisuje
-grafika - w niektórych momentach jest super, samo miasto jest fajnie zaprojektowane, ale lusterko w autku, cut-scenki na stojąco czy wiele błędów graficznych mogą to popsuć

W wielu momentach widać, że Mafia III miała potencjał na bycie naprawdę super grą, ale coś poszło nie tak. Mi się pykało fajnie i oceniam pozytywnie, minusy nie popsuły mi rozgrywki, dzięki czemu mogłem się cieszyć wieloma plusami tej gry. Oceniam tak na 7+.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones