PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 306
ocen
5,9 10 1 4306
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

Strasznie wciąga

ocenił(a) grę na 8

Dawno nie grałem w grę tak momentami niedopracowaną (bugi), z tak przeciętnymi i powtarzalnymi misjami która jednocześnie pochłonęła mnie bez reszty. Nie wiem czemu. Może to ten świetny klimat lat 60 połączony z najlepszym soundtrackiem jaki słyszałem w jakiejkolwiek grze ale Mafia 3 mimo swoich niezaprzeczalnych wad dała mi więcej frajdy niż Gta5 który obiektywnie jest oczywiście grą lepszą. I mimo tych powtarzalnych misji nie nudziłem się ani chwili kończąc ją od A do Z.

ocenił(a) grę na 6
born2run

To prawda. GTA 5 jest produkcją (niemal) pod każdym względem lepszym od Mafii 3, a jednak to mafię za wszelką cenę chciałem ukończyć. Na dobrą sprawę nie wiadomo co człowieka przyciąga. Muzyka musi być genialna, bo to lata 60. Fabuła niezgorsza, a miejscami też grafika. No właśnie, wciąż nie wiem co w tej grze jest takiego. Żałosne AI, powtarzalne misje (chyba z 70% czasu gry!), niewielkie extrasy, generalnie sztampa. A do tego jeszcze problemy z płynnością, swego czasu. Muszę powiedzieć, że gra zyskuje po ograniu dodatków. Misje fabularne są niezłe, dodatki również. Gdyby DLC było zaimpletowane w podstawce całą grę oceniłbym wyżej.

ocenił(a) grę na 8
Qjaf

Cieszę się, że nie jestem odosobniony w tej ocenie. I nie wiem czy wiesz ale od 19 mają dostępna jest Definitive Edition, jeśli kupiłeś grę w edycji cyfrowej to masz automatycznie zaktualizowaną do tej i DLC w pakiecie za friko. Tak że niedługo wracam do New Bordeaux

ocenił(a) grę na 6
born2run

Wlasnie koncze misje dodatkowe, ktore oceniam jako naprawde niezla rozgrywke:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones