PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 319
ocen
5,9 10 1 4319
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

Strasznie wnerwiające te lamenty. Łe bo jak GTA, łe bo sandbox, łe bo jedynka najlepsza, łe bo cebula, łe bo murzyn, łe bo cholera wie co jeszcze -.-
Naprawdę komuś przeszkadza że idą w ślady największego hitu w historii ogólnie pojętej rozrywki? Przeszkadza wam że gra wygląda świetnie i będzie się biła o tron z GTA V!? Nic nie wiadomo w zasadzie o fabule a już stękania że murzynem to ja nie gram to nie włoska mafia i tak dalej... Spróbujcie się otworzyć na nowe propozycje, czekam na tą grę od lat i już czuje że K2 zaskoczy na wszystkich. Co poniektórzy zadowolili by się zremasterowaną grafiką jedynki i wydaną w nowej błyszczącej obwolucie -.- Dżizas ludzie przestańcie jęczeć. Czekamy, zobaczymy.

Bolczenko

Po pierwsze jeśli choć trochę się interesujesz mafią to powinieneś wiedzieć że główny bohater nie może być czarny bo mafia czarnoskórych traktowała jak śmieci. Po drugie otwarci na jakie "nowe propozycje"? Takich gier jest cała masa a seria Mafia miała już samotożsamość więc po co to zmienia? Spójrz na mini-mapę z MIII wygląda identycznie jak ta z GTA V główny bohater miał się nazywać Franklin ale zmienili bo pewnie Rockstar by ich pozwał bo już samym wyglądem Lincolm wygląda dokładnie tak samo jak Franklin :) A do otwartości świata i masy zadań pobocznych nic absolutnie nie mam bo tego mi akurat brakowało w MII. Co do gameplayu to efektownie owszem ale tak wygląda praktycznie każda nowa gra z widokiem zza pleców no i te wybuchające auta ;/

Bolczenko

Podbijam to rozczarowanie zachowaniem fanów. Poczekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pokazali bardzo wczesną wersję gry, a niektórzy już stawiają na niej kreskę i wypuszczają się w nie wiadomo jakie analizy.

A narzekanie na głównego bohatera to już osobny nawet temat do dyskusji - że nie może być czarny? Litości... Jego kolor skóry daje ciekawe podejście do tematu i duży potencjał na świeżą fabułę, o której na razie i tak wiadomo niewiele. Płaczkom dziękujemy.

lupi4477

Czarny może być ale nie może być członkiem Mafii, proste. Tak więc mamy grę o tytule Mafia bez bohatera, który jest jej członkiem.

ElTabasco

Akurat w tej grze on nie jest członkiem mafii tylko jakieś bandy, a prawdziwa Mafia rozwaliła jego kumpli i teraz się na niej mści. Zabawne, co? W Mafii nie zagramy mafiozem, a mordercą mafiozów.

Pawuloniasty

wiem że nie jest bo to niemożliwe ;] I dlatego to może być dobra gra ale słaba mafia

ElTabasco

Słaba mafia w wypadku mafii to zawsze słaba gra :) niestety.

ocenił(a) grę na 5
ElTabasco

Bohaterzy z poprzednich części Tommy oraz Vito nigdy nie byli ani trochę lojalni swojej rodzinie , Tommy robił co chciał do mafii przystąpił wyłącznie z przymusu a na końcu posłał ich na krzesło , Vito zmieniał rodziny jak rękawiczki i zależało mu tylko na forsie i koniec również załatwił swojego szefa i jak widać po zwiastunie jego zemsta będzie trwała dalej wiec to że nasz bohater nie będzie członkiem mafii mi nie przeszkadza tym razem od razu staniemy po przeciwnej stronie co może byc bardzo ciekawe

lupi4477

Ciekawe podejście do tematu? W serii Mafia powinno się grać członkiem włoskiej rodziny mafijnej lub kimś niezależnym, ale włoskiego pochodzenia (np. aspirującym do zostania żołnierzem mafii). A oni zrobią z tego San Andreas w latach 70-tych, w stanie Luizjana.

lupi4477

To, że główny bohater jest czarny mi nie przeszkadza. Gorzej, że wygląda jak tępy bandzior. Gdyby nie kolor skóry, mógłby być dresem spod polskiego bloku ;) Poza tym, mafia kojarzy się z Włochami i wolałbym, żeby główny bohater był właśnie tej narodowości. No cóż, przynajmniej Lincoln nie jest Irlandczykiem...

Bolczenko

GTA to GTA, Mafia to Mafia i tego się trzymajmy. Jeżeli gram w grę z serii Mafia to chcę by główny protagonista był Włochem lub Amerykaninem WŁOSKIEGO pochodzenia, a nie smoluchem czy innym mulatem.

ocenił(a) grę na 7
Bolczenko

GTA V kończy 4 lata za nie tak długo Mafia 3 powinna podciągać już do GTA VI XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones