PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746999}
5,9 4 314
ocen
5,9 10 1 4314
Mafia III
powrót do forum gry Mafia III

Wersja na PS4

ocenił(a) grę na 7

Zastanawiam się nad kupnem tej gry na konsolę. Grał ktoś w nią? Jakie wrażenia grywalności,klimatu oraz błędów? Warto kupować tą grę czy na upartego da radę? :)

ocenił(a) grę na 4
lukas1328

Klimat jest bisty, błędów na PS 4 nie zauważyłem, grywalność no jeśli chodzi o misje to bardzo schematyczne, ale strzelanie i heady dają satysfakcje, dla mnie bardzo fajnie się też jeździ. No polecam ci, ale nie spodziewaj się wielkich rzeczy.

ocenił(a) grę na 7
DomingosCFC

Zacząłem grywać od jakiś 3 miesięcy w PS4. Pierw było Uncharted 2,3 i potem 4. Następnie Lara z 2013.
Ostatnio zacząłem grywać w Wiedźmina 3 : Dziki Gon, Larę 2016 i Batmana Arkham City . Mad Max czeka na rozpakowanie.

Każda gra inna chociaż najlepsza pod względem grywalności była seria Uncharted a satysfakcjonujący jest Wiedźmin.
Widzę, że grafika w Mafii prezentuje się obiecująco. Jeśli gra ma klimacik, w miarę się fajnie gra to da się przeżyć. ;)
Misje są trudne do przejścia ? Jak wygląda kwestia wczytywania po zabiciu ?

Jednak czekam aż gra stanieje :D

ocenił(a) grę na 4
lukas1328

Misje dość łatwe, szczególnie, że schematyczne, więc po jakimś czasie ma się wprawę. Co do wczytywania to da się przeżyć, na pewno są szybsze, niż w Wieśku.

ocenił(a) grę na 5
lukas1328

nie nie i jeszcze raz nie,jak stanieje i to do 70 zł można się zastanowić polecam nowego deus exa

ocenił(a) grę na 5
lukas1328

albo nowego tomba

ocenił(a) grę na 7
dariuszroki

Przeszedłem Tomb Raider z 2013 i gram w tego obecnego. Szczerze za dużo to się nie wysilili. Podobne poziomy trudności, misje minimalnie różne.
Mam nadzieję, ze stworzą coś takiego ,iż nabyte umiejętności z poprzednich części można po prostu przenieść do gry tak by nie trzeba marnować czasu na ubijanie levelu i bawieniu się w różne udoskonalania. Ma gra potencjał jednak muszą pomyśleć.
Wrócić do klimatu typowego dla początku Lary.

lukas1328

Nie polecam, gra jest po prostu nie powinna trafić do sprzedaży w takim stanie to jakaś wczesna alfa a nie skończona wersja gry. Misje są wtórne i często odwiedzamy dokładnie to same lokacje, zresztą większość miejscówek w tej grze wygląda tak samo, gra jest brzydka i większość mechanik jest dość biedną kalką innych gier. Gdy będzie to kosztować 20 zł to można brać a płacenie za tak niedorobiony produkt to po prostu zbrodnia, sam żałuję że zamówiłem przed premierą.

ocenił(a) grę na 5
ElTabasco

Przynajmniej wyjaśniło się dlaczego żadna kopia gry nie trafiła do recenzentów przed premierą,wiedzieli że zrobili crapa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones