PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607026}
8,0 2 291
ocen
8,0 10 1 2291
Mortal Kombat II
powrót do forum gry Mortal Kombat II
użytkownik usunięty
Amiga1240

bo dział gry na FW to porażka :) Mało, że nie ma Amigi to nie ma NES, SNESa, C64 a nawet PSXa czy Segi Saturn.

Ani badziewiastego Atari 1040 STE :)

ocenił(a) grę na 8
Amiga1240

bo ludzie z FW nie mają pojęcia, co to takiego, zakładając, że wiedzą o istnieniu tego ustrojstwa.

ocenił(a) grę na 9
Amiga1240

Myślę, że, o zgrozo, Amiga technicznie podchodzi pod PC - personal computer... Dziś już nie te czasy, że Amiga jest traktowana jako osobny dział komputerów...

rozkminator

heh ale krolowa jest tylko jedna :)

Amiga RULEZ !

ocenił(a) grę na 9
Amiga1240

Amisia była cudna i mówi to "pecetowiec" - na początku lat 90tych niby stał u mnie piec, ale zawsze jak tylko była okazja to biegłem do brata ciotecznego, godziny katowania dżojów przy Alcatraz, Rainbow Islands, James Pond, Lemmings, Dune 2, Another World, Mortal Kombat... Większość tego była i na piece, ale mój 286 mógł o nich co najwyżej pomarzyć :P Dopiero upgrade sprzętu i premiera Dooma sprawiła że zmieniłem preferencje, dziś uświadamiając mi ze fanbojstwo polega zwyczajnie na tym że kogoś nie stać na inny sprzęt :) Mimo wszystko, gdyby ktoś mi teraz podarował pudło z Przyjaciółką to bym nie pogardził, ojj nie... :D Emulator to jednak nie to samo co własnoręczne zmienianie dyskietek i dżojstik "na sprężynce"...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
underholdsbidrag

Gram na czym tylko się da: pecet, konsole, telefony, gitara... :D Konsole przeróżne chyba najbardziej lubię, ale nie dla mnie kłótnie "co lepsze" - ważna jest w końcu radocha z gry a nie na czym się gra! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones