PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614331}
7,7 1 329
ocen
7,7 10 1 1329
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
powrót do forum gry Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Nie dla fanów RDR

ocenił(a) grę na 10

Owszem dla osób które lubią gry typu Resident Evil polecam, gra (dodatek) ma genialny jajcarski klimat ale na zawsze popsuła mi wspomnienia z fabuły RDR

użytkownik usunięty
nakati_snake

też tak sądzę dodatek jest znacznie gorszy od ŚWIETNEJ podstawy

nakati_snake

Coś w tym jest. Dodatek nie jest zły, ale sam fakt, że akcja dzieje się w tych samych lokacjach, w których podstawka, a także znacząco odbiega klimatem (jest po prostu inny), wpływa na postrzeganie samego RDR.

nakati_snake

You eat babies !!

użytkownik usunięty
crazy_race

Hahahahaa

nakati_snake

Przecież to dla żartu jest a nie na serio. To tak jak by powiedzieć że "Kosmiczne Jaja" zabiły wspomnienia z fabuły "Gwiezdnych Wojen".

ocenił(a) grę na 10
Grievous

zgadzam się....

ocenił(a) grę na 9
nakati_snake

Moim zdaniem dodatek jest równie genialny jak RDR.

ocenił(a) grę na 9
holstensa

dodatek jest świetny i ma naprawdę dobry klimat, nie wiesz kiedy i z której strony zostaniesz zaatakowany, często jesteś w ferworze walki musisz szybko reagować a w podstawie latasz sobie jak jakiś niezniszczalny robocop niczego się nie boisz nużące są podróże i mało wymagające misje, naprawdę myślę że gdy poprawią poziom trudności na znacznie większy, uczynią jazdę koniem przyjemniejszą (tak przyjemną jak jazda samochodami w gta nie wiem czy to możliwe :-P) oraz poprawią sterowanie będzie to super gra

nakati_snake

Prosze o pomoc z tą grą przeszedłem wszystkie misje spaliłem wszystkie cmentaże zabiłem wielką spope ( yeti) i została mi na mapce jeszcze jedna misja wyglądająca jak kamera i nie wiem co mam zrobić POMOCY

ocenił(a) grę na 8
HUBERTciawo

moze to jest film do ogladniecia w kinie? :P

ocenił(a) grę na 8
HUBERTciawo

Może to trochę późna odpowiedź, ale z tego co kojarzę aby ją zaliczyć należało złapać na lasso tego zombie plującego zielonym jadem, związać go i żywego przywieźć w miejsce zaznaczone na mapce niedaleko tych wież wiertniczych.

ocenił(a) grę na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones