PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606958}

Resident Evil 2

Biohazard 2
8,6 4 099
ocen
8,6 10 1 4099
Resident Evil 2
powrót do forum gry Resident Evil 2

Najlepszy resident! Ten klimat, a muzyka to stoi na najwyższym poziomie. A kiedy już było słyszeć nadchodzącego Mrs.X to tylko było AAA! Pierwzy raz miałam styczność z dwójką kiedy miałam z 6,7 lat i się z kumplami grało i do tej pory gramy. Stare czasy.

użytkownik usunięty
hotek95

I O TO CHODZI :)

ocenił(a) grę na 10
hotek95

Ten klimat amerykanskiego miasta pelnego zombie i potworow jest genialny...zamierzam pograc w to tym razem nie na PSX ale na GameCube :)

W Polsce tez jest trudno dostac ja w sklepie ?

użytkownik usunięty
BurtonUS

Racja.... oj ,ale na GC RE 2 ciężko dostać ;0

ocenił(a) grę na 10

A zna ktos ten filmik ?


RESIDENT EVIL 4D EXECUTER

PART 1
http://www.youtube.com/watch?v=Fz5UUpkuClU
PART 2
http://www.youtube.com/watch?v=hz9BBIu6a2A&feature=related

użytkownik usunięty
BurtonUS

Pewnie że znam :)
Mój ulubiony !
http://www.youtube.com/watch?v=Fz5UUpkuClU

użytkownik usunięty

Wiele wspomnień i ponownych powrotów, ta gra nigdy się nie znudzi :)

ocenił(a) grę na 10
hotek95

faktycznie najlepsza część i pierwszy Resident z jakim miałem styczność.
ech... tyle wspomnień:)

ocenił(a) grę na 9
hotek95

Ten klimat 2D dlaczego Resident od 4 czesci to kupa powrot do korzeni uratuje tylko gre

użytkownik usunięty
barti23

CAPCOM ukazało nową wersje silniku graficznego wraz z nadchodzącym czasem, bo grafika 2D nie jest już nigdzie stosowana,
chyba ze w tanich, mało budżetowych gierkach z niskim nakładem.
RE do takich nie należy.
Teraz jest moda na 3D, czy silniki w wersji Chrome, Jupiter Exe, czy Havok, ni i RE ma do tego oryginalny swój.
Gdyby twórcy nie zmienili taktyki, prawdopodobnie ich działalność na rynku nie miała by sensu.
RE 1, 2, 3 cieszy oko grafiką 2D, ale to było kiedyś, teraz jest już czas na 2000 do dzisiaj gdy grafika przeszła nowy wymiar.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 9

ok zgadza sie masz w zupelnosci racje zle to napisalem nie tyle grafika(nikt nie bedzie inwestowal w 2d) co fabula mogla by wrocic do korzeni Dlamnie RE umarl z 3 czescia R.I.P

użytkownik usunięty
barti23

I tu masz rację, 3 część jeszcze może być, ale RE 4, i kolejne zapowiadające się cczęsci to już nie ta sama historia co kiedyś,
w przepowiedniach będzie się pojawiać przypomnienie z przed lat, ale na tym tyle.
Uwielbiam stary klimat z RE 1, 2, 3 bo jest ta fabuła, klimat grozy, i to ze jesteśmy zdani na swoją laskę, pomiędzy złem,
a systemem Umbrell' i.
Grafika też bierze w tym znaczeniu rolę, bo jest idealnie dopasowana do jednostki horroru jaką znamy od pierwszego spotkania z grą, a reszta to już tylko nowsze doznanie, które odwdzięczy się z czasem, albo w cale.
To już zależy od stosunku gracza do serii :)

ocenił(a) grę na 9

Wiesz co bylo zajebiste jeszcze? przedmioty ktore sie zbieralo, znalazles cos na poczatku a zastosowanie mialo pod koniec gry i rozkminiales do czego ci to bedzie potrzebne
Nowa seria zbierasz pieniadze:/ i zabiaki samochodami jezdza porazka

użytkownik usunięty
barti23

No ZAGADKI - uwielbiam to !
znajdujesz bezpiecznik do drzwi na początku, a one są pod koniec gry, to jest ciekawe.
A co do nowych bajerów związanych z handlarzem, czy zbieraniem pieniędzy - głupawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones