PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606958}

Resident Evil 2

Biohazard 2
8,6 4 092
oceny
8,6 10 1 4092
Resident Evil 2
powrót do forum gry Resident Evil 2

Moja ulubiona, większa niż w jedynce, no po za ogrodem, ale za to trudne zagadki, i klimat zimnych czterech ścian :)

Do tego fajny motyw z oknami, i znalezieniem drucika by zsunąć rolety, czy ustawienie generatora dostępu do drzwi w składziku, kanały, i wielka fabryka :)

A wy za co lubicie posiadłość R.P.D ?

ocenił(a) grę na 9

Za klimat i muzykę

użytkownik usunięty
New_World_Order

Dzięki za post, mam to samo, muzyka holu albo biblioteki jest klimatyczna :)

ocenił(a) grę na 9

Szkoda, że na nowych kompach trudno pctówkę odpalić. Nemesis działa idealnie, dwójka w oknie w rozdzielce 320x240. Całe szczęście RE2 GC działa idealnie na emulatorze, także ostatnio wróciłem do starych czasów :)

użytkownik usunięty
New_World_Order

Ja nie miałem tyle szczęścia, zero dostosowania się rozdzielczości, do innych opcji też nie było jak,
RE i stare serie to tylko PS (1) :)
Oryginały są mało spotykane, i często zawodzą mniej niż piraty, lub downolad' y, dlatego cieszyć się RE 2 musiałem tylko przy pomocy PS :)

ocenił(a) grę na 9

Ja odpaliłem bez problemu RE Remake, RE Zero i RE2 - wszystko z GC - na dolphinie działa idealne :)

użytkownik usunięty
New_World_Order

Ehhh...chciałbym, mi pozostaje jak pisałem konsolka :) no i nowsze odsłony na PC :)

Dobry.Pamietam ten schizowy klimat RE1,2 i 3 i mialem chopla na punkcie muzyki,dawno temu mialem psx podlaczonego do wiezy Technics i nagrywalem deckiem na kasety,te muzyke potem odsluchiwalem na walkmenie w dzien lub przed snem.Teraz w sieci mozna znalezc wspomniane utwory w mp3,te muzyke z save,hall,laboratorium,podziemi,z zagadek i pozytywek.Mam to w telefonie poustawiane jako dzwonki i budziki,smsy,pamietam nawet jeden tytul "Feel the tense"

nokonczwladziu

p.s.cholera nie tu poszlo gdzie trzeba.

użytkownik usunięty
nokonczwladziu

Hehehe, ale każdy wie o co ci biega, fajnie, też tak miałem :)

Skoro juz tu jestem to mam pytanie,jak prezentuje sie muzyka z Operacji Raccoon City i Remaku?

użytkownik usunięty
nokonczwladziu

Jeżeli chodzi o kształt soundtrack' ów - muzyka w nowych odsłonach nie straciła tylko jednego muzyki !
jest to nadal klimatyczne brzmienie grozy i zła, jest też kilka świetnych chwil akcji i napięcia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones