PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606958}

Resident Evil 2

Biohazard 2
8,6 4 092
oceny
8,6 10 1 4092
Resident Evil 2
powrót do forum gry Resident Evil 2

Pierwsze Buildy ukrywały takie smaczki jak brak ID naszych postaci, zamiast Leona mieliśmy ID Crisa z jedynki. W dodatku wszystkie trupy i nie tylko znikały, całość w ogóle nie przypominała finalnej wersji. A sama beta powstała w zaledwie 4x miesiące po premierze RE1. Czyli bardzo, ale to bardzo szybko i bardzo szybko porzucono większość rozwiązań, nie wszystkie bo jednak laboratorium w dużej mierze nie zostało zmienione. Muzyka też przetrwała, dużo utworów pozostały przeniesione do RE2 (1998), gra była grywalna w skali od 1 do 10 to myślę że 6/10 by tu pasowało, bo jednak jej przejść od tak nie możemy i tu jest problem. Choć jeżeli znamy kombinację, co i jak to dla chcącego nic trudnego.
Dzięki moderom zostało odblokowane cała masa pomieszczeń, gdzie pierwotnie były one pozamykane. Aktualizacji wyszło kilka bodajże trzy od 2013 roku, gdzie najnowsza aktualizacja jest z Maja 2018 roku. Dodatkowo były bronie których nie było w originale np: granaty które nie były w ogóle trafionym pomysłem. Same Animację Zombie były słabe, można było odstrzelić tors lecz wyglądało to komicznie (zombie które zostawały bez nóg, a nie jak w finalnej wersji gdzie od pasa w dół jeszcze chodziło przez kilka sek i upadało na ziemię)

To i wiele więcej w filmiku ciekawostce poniżej, mam nadzieje że się będzie podobało :).

https://www.youtube.com/watch?v=s5lVgWfLjLk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones