PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606958}

Resident Evil 2

Biohazard 2
8,6 4 092
oceny
8,6 10 1 4092
Resident Evil 2
powrót do forum gry Resident Evil 2

Mogę gdzieś to jeszcze kupić (najlepiej w Polsce)?

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Najlepiej zamów Resident Evil 2 w salonach Empik, albo na stronie internetowej tego sklepu :)
Jezeli chodzi ci o wersje na Play Station będzie ciężko, wersja PC jest na rynku bo też kupowałem :)
Pozdrawiam :)

dzięki :)
kopiuj wklej xD (tylko się nie obrażaj, też bym tak zrobił)

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Zrobiłem to ze względu na ciebie, możesz obserwować tylko jedną stronę, lubię pomagać więc warto odpisać wszędzie :)
Mam RE 1, 2, 3 na PS 1 - do sprzedania :)

nie ja na pc poszukuję :)

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Eh, to jakby to napisać gorsza bida cię czeka :) ale plus że gra jest tania ;)
No i witaj w gronie znajomych...szukasz starszych części czyli grałeś w te nowe ?

Grałem w 5, przeszedłem i bardzo mi się spodobała. Chciałbym mieć 6 ale nie dość że mam teraz zepsuty komputer to nawet gdyby działał to by pewnie by się nie zainstalował bo komp ma 10 lat i tylko raz było coś wymieniane a ja się na tym nie znam więc najpierw muszę kupić kmpa, a kasy nie ma. Chciałem kupić 4 ale okazało się że jakiś miesiąc wcześniej przestali sprzedawać :(. Chciałbym zagrać w poprzednie części, bo często mam styczność z negatywnymi komentarzami do 5 i 6, a pierwsze 4 (przeważnie pierwsze 3) były ponoć dużo lepsze, ze względu na to że to był prawdziwy surwiwal horror a tera to tylko akcja.

użytkownik usunięty
AnthonyCole

No w końcu ktoś komu się podoba RE 5, bo gra naprawdę mimo bardzo negatywnych wypowiedzi i ocen jest naprawdę świetna, RE 6 jest też pozytywnie wciągająca, ale ludziom jedna przypadło do gustu ten survival, groza i klimat,
w nowszych odsłonach nie możemy na to liczyć, bo ciągła akcja i nawalanka to uniemożliwiają.
RE 4 chyba bardziej jest dostępna na rynku niż pierwsze 3 części, Code Veronica X to tak jakby nie istniała, musiałem ściągnąć ją przez internet, co polecam gdy jednak nie uda ci się z RE 1 - 3, dla mnie cała seria RE zasługuje na uznanie, i dla mnie nie ma części słabej i głupiej.

Ile dodatków wyszło na pc?

AnthonyCole

Jak zamówić 1-3? Wpisuje w wyszukiwarkę (na stronie empik.com) Resident Evil i zajduję tyko: 4, 5, 6, Revelations i Operacja Raccon City.

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Jak nie ma przez stronę internetową zamów w salonie :)

ok, dzięki. Szkoda że nie chcę mi się dupy z domu ruszyć.

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Hehhe, a komu się chce :)

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Dodatków jest mało, raczej żaden nie dostał się na PC, Dead Aim, Outbreak File 1, 2, Code Veronica X,
czy Umbrella Chronicles, to nie dodatki ale oddzielne scenariusze, wersje na PC to tylko rzadki RE 1, 2, 3, 4, 5, 6, Operation Raccoon City, teraz Revelations, reszta jest na konsole.

Poszukuję też informacji jak zdobyć serie Sillent Hill oraz Alone in the dark. Powinienem zrobić tak samo jak w przypadku RE?

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Tak ale tu będzie łatwiej, z Alone In The Dark jest bardzo dobrze, każda cześć oprócz pierwszych części jest dostępna, no ale tylko te nowsze są na rynku, stare bardzo ciężko.

ocenił(a) grę na 9
AnthonyCole

http://allegro.pl/resident-evil-2-pc-nowa-zafoliowana-1zl-i3386935086.html

użytkownik usunięty
Detoksynator

No no, jak dla mnie atrakcyjnie to wygląda :)

ocenił(a) grę na 9

Rarytasik to prawda. Może się skusze, narazie obserwuje :)

użytkownik usunięty
Detoksynator

A nie znalazł byś Dead Aim i Outbreak File 2 ? muszę to zakupić....

ocenił(a) grę na 9

Nie zadbał byś o pęto ? Muszę mieć zadbane pęto xD
www.allegro.pl

użytkownik usunięty
Detoksynator

Hehehhe - pięto ?

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones