PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606959}

Resident Evil 3: Nemesis

Biohazard 3: Last Escape
8,3 3 120
ocen
8,3 10 1 3120
Resident Evil 3: Nemesis
powrót do forum gry Resident Evil 3: Nemesis

Gra bardzo dobra, ale..

ocenił(a) grę na 8

rażą błędy, niekiedy logika. Gra posiada przede wszystkim klimat. Ja swoją przygodę zacząłem od RE4, którego uważam za najlepszego pod względem fabuły, rozgrywki i klimatu. Niedługo zaczynam RE2. Pzdr.

użytkownik usunięty
sabre

RE 2 to podobne do RE 3 - zaś 3 to kontynuacja wydarzeń zaraz po RE 2....ale zapewniam że RE 2 o 100 X lepsza od RE 3 :)
A RE 4 To miodzio :)
Grałem we wszystkie cześć serii RE i dla mnie naj są RE : 1, 2, 4, 0, REMAKE, 6 :)

użytkownik usunięty

A co do tych błędów to jakie zauważyłeś ? bo ja nic całkowicie nic :)

użytkownik usunięty

Może pozatym że Nemezis się zacina przy śmieciach....

ocenił(a) grę na 10

RE3 Trwa też w trakcie wydarzeń z 2

użytkownik usunięty
erebeuzet

Raczej zaraz po tym jak Claire i Leon wydostali się z zagrożonego obszaru, INTRO RE 3 to pokazuje :)

ocenił(a) grę na 10

Nie. RE3 zaczyna się w trakcie dwójki i kończy po. Kiedyś o tym czytałem (wypowiedź gościa z Capcomu).

użytkownik usunięty
erebeuzet

Hmmm... to dziwne, możliwe że Anglojęzyczna wersja różni się od japońskiej :)

ocenił(a) grę na 9

Dzień przed wydarzeniami z RE 2 i dzień po wydarzeniach z RE2 . SEPTEMBER 28 (28.09) i OCTOBER 1 (1.10)

użytkownik usunięty
Parsley81

Czyli można rzec w tym samym czasie :) w RE 3 można niekiedy zobaczyć ślady pozostawione przez Leon' a i Claire :)

ocenił(a) grę na 9

Resident Evil 0, 1 , 1RE , 2 , 3 - NA KOLANA
Resident 4, 5, 6(Mega gniot) - GRY Z ODBYTU , Nie cierpię FPS, totalnie mi się znudziły , kręciły mnie Duke Nukem , Doom ,Wolfenstein, Call Of Duty , Medal Of Honor, Solidier Of Fortune ,Unreal Tournament-y itd. itp. Prawie 20 lat.
Nagrałem się w shootery . Nie dziękuję.

ocenił(a) grę na 9
Parsley81

nie nie.... na pewno 20 latek upłynęło, czas zapierdziela. Poprawiam

użytkownik usunięty
Parsley81

Co do tego masz 100 % rację, ale dla mnie seria RE to całe życie :)

użytkownik usunięty
sabre

Polecam RE 5 i nadchodzący w 2013 roku RE 6 na PC :)

ocenił(a) grę na 8

RE5 przeszedłem 2x. Re6 przeszedłem niedawno. Miałem dystans do 6. Ale po przejściu kampanii Ady zmieniłem zdanie. Ta gra wg mnie ewulowała na inny tor, taki bardziej dojrzały i to mi się podoba. Mam ochotę na RER, ale ona jest na NDS.Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
sabre

Ja zmieniłem zdanie po RE 5 - RE 4 jeszcze mnie tak nie wciągała do etapu koniec z wolnymi zombee, witaj zarażeni z kuszą, efektem tego dostaliśmy wspaniałą fabułę która nie kończyła sie tylko na zamkniętych czterech ścianach a niezłej siekańce, jak dla mnie to fajna przygoda ;)

użytkownik usunięty

A nie zapomnijmy o tym że każda z serii przypomina to co było wcześniej, co rzadko spotykane w grach o częściach ta utrzymuje klimat wcześniejszych wydarzeń ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones