PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606959}

Resident Evil 3: Nemesis

Biohazard 3: Last Escape
8,3 3 120
ocen
8,3 10 1 3120
Resident Evil 3: Nemesis
powrót do forum gry Resident Evil 3: Nemesis

Jak dla mnie RE3 to ideał i wzór dla nast. części gry . Wyszedł już RE6 i nie chcę mieć z nim nic wspólnego , póki nie stanieje w sklepach ; ) . Ciekawe też , czy zrobią REMAKE RE2 i 3 ... Ale to jeszcze daleka przyszłość . Lokacja , w której najlepiej mi się grało to zdecydowanie wieża zegarowa i park .

użytkownik usunięty
BadMichael07

Dokładnie RE 3 to jedna z najlepszych ale nie sama najlepsza, ja natomiast wolę RE 2, bo to pierwsza jakby cześć w tym samym mieście co RE 3, fajne lokacje, kanały czy fabryka, RE 6 grałem, i jest na razie droga, za grę 230 zł :)
Raczej może nie być Remake' ów RE 2, lub 3 bo jest RE Umbrella Chronicles czy samo Operation Raccoon City które krzyżują cały gatunek serii w jedno :)
A szkoda bo RE 1 Remake to piękny Remake zwykłej jedynki :)

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) grę na 10

Jeżeli jesteś wielkim fanem serii Resident Evil , odwiedź MUZEUM W RACCOON CITY (MWRC) , to takie forum . Tam znajdziesz nawet najdrobniejsze info o wszystkich częściach gry RE , wszystko , co tylko chcesz i to po Polsku . Postacie , bronie , cheaty , wszystkie notki (przetłumaczone) , dokładny opis wszystkich wrogów (nawet ukrytych) , extrasy , tipsy , pomieszczenia , wszystko ... . I przyżekam Ci , że spędzisz na tym forum godziny ;) Pozdrawiam !

użytkownik usunięty
BadMichael07

A dzięki MWRC to super stronka w 2009-2010 roku byłem administratorem :)
Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones